هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

قوانین مرتبط با اقتصاد مقاومتی اجرا نشود مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: قوانین معارض در ارتباط با اقتصاد مقاومتی حذف می‌شوند و در صورت عدم اجرای قوانین در این ارتباط مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل خواهد کرد.
سه‌شنبه 13 اسفند 1392 ساعت 11:01
قوانین مرتبط با اقتصاد مقاومتی اجرا نشود مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل می‌کند رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس گفت: قوانین معارض در ارتباط با اقتصاد مقاومتی حذف می‌شوند و در صورت عدم اجرای قوانین در این ارتباط مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل خواهد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/52636.jpg قوانین,مرتبط,با,اقتصاد,مقاومتی,اجرا,نشود,مجلس,به,وظیفه,نظارتی,خود,عمل,می‌کند Icana

‌به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛"حمیدرضا فولادگر"نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال ابلاغ سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی توسط رهبر معظم انقلاب کمیسیون حمایت از تولید ملی جلسات خود را از هفته گذشته در این ارتباط برگزار کرده و در همین راستا جلسات مشترکی را با مقامات اجرایی از جمله وزیر اقتصاد و دارایی داشته است.

وی افزود: در ادامه این بررسی‌ها کمیسیون حمایت از تولید ملی هفته آینده جلسه‌ای را با مرکز پژوهش‌های مجلس به منظور بررسی بندهای مختلف سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی برگزار می‌کند تا برنامه کاری مشخص و دقیقی را در همین رابطه بتواند داشته باشد.
 
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس اظهار داشت: کمیسیون حمایت از تولید ملی در حال مکاتبه با دستگاه‌های اجرایی مربوطه در ارتباط با دریافت نظرات این دستگاه‌ها برای اجرای هرچه بهتر سیاستهای اقتصاد مقاومتی و شناسایی موانع در این راستا است تا موانع و خلأهای قانونی و غیره در این ارتباط شناسایی و رفع شود.
فولادگر خاطرنشان کرد:در صورت وجود خلأهای قانونی در اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مجلس قوانین لازم را در این ارتباط به تصویب می‌رساند که در اینجا اولویت با ارائه لوایح از سوی دولت است و چنان‌چه دولت لایحه‌ای را به مجلس ندهد طرح‌های لازم در این باره تدوین می‌شود.
وی افزود: در صورت عدم اجرای قوانین در ارتباط با اقتصاد مقاومتی مجلس به وظیفه نظارتی خود عمل خواهد کرد و در صورت وجود قوانین معارض برای اجرایی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیز این قوانین حذف می‌شوند./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000