سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرپور در گفتگو با خانه ملت تاکید کرد:

نمایشگاه کتاب و مطبوعات همزمان برگزار شود/ همزمانی دو نمایشگاه در راستای اقتصاد مقاومتی است

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با استقبال از برگزاری همزمان نمایشگاه مطبوعات و کتاب گفت: برگزاری این دو نمایشگاه به صورت همزمان از اتلاف منابع جلوگیری می‌کند.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 09:53
نمایشگاه کتاب و مطبوعات همزمان برگزار شود/ همزمانی دو نمایشگاه در راستای اقتصاد مقاومتی است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با استقبال از برگزاری همزمان نمایشگاه مطبوعات و کتاب گفت: برگزاری این دو نمایشگاه به صورت همزمان از اتلاف منابع جلوگیری می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/43071.jpg نمایشگاه,کتاب,و,مطبوعات,همزمان,برگزار,شود/,همزمانی,دو,نمایشگاه,در,راستای,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

جمشید جعفرپور در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت ‌با یادآوری فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی و پرهیز از اسراف منابع گفت: برگزاری همزمان نمایشگاه مطبوعات و کتاب علاوه بر جلوگیری از اتلاف منابع مالی به سهولت افراد برای بازدید منجر می‌شود.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با برگزاری نمایشگاه کتاب و مطبوعات در یک زمان افراد می‌توانند در وقت و پول خود صرفه جویی کرده و با یک بار حضور از هر دو نمایشگاه بازدید کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری عزیمت افراد از شهرستان‌های مختلف برای بازدید از نمایشگاه مطبوعات و کتاب تاکید کرد: به طور حتم برگزاری این دو نمایشگاه مشکلات رفت و آمد، اقامت و سایر هزینه های جانبی افراد را نیز که از راه‌های دور و نزدیک می‌آیند کاهش می‌دهد.

وی همزمان کردن برگزاری نمایشگاه کتاب و مطبوعات را کاری بزرگ در حوزه فرهنگ دانست و گفت: مسئولان باید با در نظر گرفتن تجربیات سال‌های گذشته از نواقص و ضعف ها در برگزاری نمایشگاه در سال آتی استفاده کنند.

جعفرپور ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی اصلی برگزاری نمایشگاه مطبوعات و کتاب باید با آموزش افراد قبل از برگزاری این دو نمایشگاه به صورت همزمان از تکرار ضعف‌ها جلوگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: اگر تدابیر لازم قبل از برگزاری نمایشگاه‌ها از جمله مدیریت صحیح، تخصیص نیروی کافی و فضای مناسب اندیشیده شود بی‌شک نمایشگاه کتاب و مطبوعات سال آتی بهترین در نوع خود خواهد بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره مکان برگزاری نمایشگاه مطبوعات و کتاب، افزود: نمایشگاه بین‌المللی به نسبت مکان و فضای بیشتری که در اختیار دارد بهترین گزینه برای برگزاری این دو نمایشگاه است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000