هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی در گفتگو با خانه ملت خبر داد:

80 نماینده خواستار استیضاح فانی/ طرح استیضاح هفته آینده تقدیم هیئت رئیسه می‌شود

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از 80 امضا نماینده برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: هفته آینده طرح استیضاح فانی تقدیم هیات رئیسه مجلس خواهد شد.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 10:19
80 نماینده خواستار استیضاح فانی/ طرح استیضاح هفته آینده تقدیم هیئت رئیسه می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از 80 امضا نماینده برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش خبر داد و گفت: هفته آینده طرح استیضاح فانی تقدیم هیات رئیسه مجلس خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/49398.jpg 80,نماینده,خواستار,استیضاح,فانی/,طرح,استیضاح,هفته,آینده,تقدیم,هیئت,رئیسه,می‌شود Icana

فتح‌الله حسینی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جمع‌آوری امضا برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش، گفت: تاکنون بیش از 80 امضا برای استیضاح فانی جمع شده که تعداد آن باز هم رو به افزایش است.

نماینده مردم قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هفته آینده طرح استیضاح فانی به هیات رئیسه مجلس تقدیم خواهد شد افزود: زمان اعلام وصول این طرح متناسب با زمان‌بندی هیات رئیسه خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با امتناع از گفتن اسامی امضا‌کنندگان طرح مذکور تصریح کرد: از تمامی کمیسیون‌های مجلس نمایندگانی خواستار استیضاح فانی هستند.

همچنین عبدالوحید فیاضی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز در گفتگو با خانه ملت با بیان اینکه استفاده از عناصر سیاسی در بدنه وزارت آموزش از دلایلی است که طرح استیضاح فانی را موجب شده است، گفت: این طرح به علت ناکارآمدی وزیر آموزش و پرورش در انجام کارهای محوله مورد استقبال نمایندگان قرار گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: پس از تقدیم طرح استیضاح فانی به هیات رئیسه باید منتظر تعیین زمان اجرای آن بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000