سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لیاقت بلوچ در گفتگو با خانه ملت:

اهداف سفر حزب جماعت اسلامی پاکستان به تهران/ ایران و پاکستان دارای روابط قوی هستند

سرویس بین الملل
دبیر کل حزب جماعت اسلامی پاکستان گفت: ایران و پاکستان دارای روابط بسیار قوی و ریشه‌ای هستند که می‌توانند با همفکری یکدیگر بسیاری از مشکلات را حل کنند.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 11:32
اهداف سفر حزب جماعت اسلامی پاکستان به تهران/ ایران و پاکستان دارای روابط قوی هستند دبیر کل حزب جماعت اسلامی پاکستان گفت: ایران و پاکستان دارای روابط بسیار قوی و ریشه‌ای هستند که می‌توانند با همفکری یکدیگر بسیاری از مشکلات را حل کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/63193.jpg اهداف,سفر,حزب,جماعت,اسلامی,پاکستان,به,تهران/,ایران,و,پاکستان,دارای,روابط,قوی,هستند Icana

لیاقت بلوچ در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سفر برخی از اعضای حزب جماعت اسلامی پاکستان به ایران و دیدار با مقامات کشورمان گفت: دراین سفر اعضای حزب جماعت اسلامی حاوی پیام تبریک مردم پاکستان به ملت و دولت ایران برای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه سفر به ایران به دعوت مجمع جهانی تقریب مذاهب صورت گرفت، ادامه داد: در سفر به تهران قرار است درباره وحدت مذاهب اسلامی (شیعه و سنی)، حل مشکلات در کشورهای اسلامی به ویژه افغانستان و همچنین روابط سیاسی و دیپلماتیک میان ایران و پاکستان با مقامات ایرانی رایزنی و گفت وگو کنیم.

لیاقت بلوچ تصریح کرد: ایران و پاکستان دارای روابط بسیار قوی و ریشه‌ای هستند که می‌توانند با همفکری یکدیگر بسیاری از مشکلات را حل کنند.

وی افزود: قرار براین است با مقامات ایرانی با توجه به روابط چهل ساله دو کشور ایران و پاکستان درباره بازگشت صلح و امنیت به افغانستان و نیز خروج نیروهای نظامی آمریکا از این کشور بحث و تبادل نظر شود.

دبیرکل حزب جماعت اسلامی با تاکید براینکه سه کشور ایران-افغانستان-پاکستان باید از جنبش‌های اسلامی در منطقه حمایت کنند، گفت: حمایت از جنبش‌های اسلامی در منطقه موجبات تقویت اتحاد میان سه کشور ذکر شده می‌شود.

 پیش از ظهر امروز(چهارشنبه 14اسفند) برخی از اعضای حزب جماعت اسلامی پاکستان با حضور در مجلس شورای اسلامی ضمن دیدار و گفت وگو  با محمدحسن ابوترابی‌فرد نائب رئیس مجلس از صحن پارلمان نیز بازدید کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000