سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سالک‌کاشانی تاکید کرد:

برگزاری همزمان نمایشگاه مطبوعات و کتاب/ جلوگیری از هدر رفت منابع اقتصادی

سرویس فرهنگی
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با مثبت ‌ارزیابی کردن برگزاری همزمان نمایشگاه مطبوعات و کتاب گفت: اردیبهشت93 بهترین زمان برای برگزاری این دو نمایشگاه به صورت همزمان است که این امر همسو با فرمایش مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی خواهد بود.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 11:48
برگزاری همزمان نمایشگاه مطبوعات و کتاب/ جلوگیری از هدر رفت منابع اقتصادی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با مثبت ‌ارزیابی کردن برگزاری همزمان نمایشگاه مطبوعات و کتاب گفت: اردیبهشت93 بهترین زمان برای برگزاری این دو نمایشگاه به صورت همزمان است که این امر همسو با فرمایش مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی خواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/63079.jpg برگزاری,همزمان,نمایشگاه,مطبوعات,و,کتاب/,جلوگیری,از,هدر,رفت,منابع,اقتصادی Icana

احمد سالک‌کاشانی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌های کتاب و مطبوعات بهترین موقعیت برای افزایش سطح آگاهی جامعه است، گفت: مسئولان باید در برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی اهتمام داشته باشند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اهتمام مسئولان به اقتصاد مقاومتی افزود: در شرایط کنونی کشور برگزاری نمایشگاه کتاب و مطبوعات در یک زمان از هدر رفت منابع اقتصادی جلوگیری می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر اینکه برگزاری همزمان نمایشگاه کتاب و مطبوعات برای شهروندان نیز به صرفه‌تر است، تصریح کرد: با برگزاری همزمان این دو نمایشگاه در هزینه رفت و آمد افراد نیز صرفه جویی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه نمایشگاه کتاب و مطبوعات هر ساله از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود، گفت: بهار سال 93 نیز برگزاری این دو نمایشگاه به صورت همزمان با در نظر گرفتن مکانی مناسب صورت خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورا اسلامی یادآور شد: برگزاری همزمان این دو نمایشگاه یکی از راه‌هایی است که فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی را عملیاتی می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000