هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نعمتی:

برای اداره کشور به تفکر اعتدالی نیاز داریم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز برای اداره کشور نیاز به تفکر اعتدالی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری داریم، اظهار داشت: برخی افراطی ها جامعه را دچار التهاب نکنند.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 13:11
برای اداره کشور به تفکر اعتدالی نیاز داریم نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امروز برای اداره کشور نیاز به تفکر اعتدالی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری داریم، اظهار داشت: برخی افراطی ها جامعه را دچار التهاب نکنند. http://cdn.icana.ir/d/019/43077.jpg برای,اداره,کشور,به,تفکر,اعتدالی,نیاز,داریم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛بهروز نعمتی افزود: افراطی ها نباید جامعه را دچار التهاب کنند و بگذارند دولت کار خود را انجام دهد و برای حل مشکلات کشور تندروی، زیاده روی و افراط گرایی را کنار بگذارند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دیگر زمانی نیست که افرادی بخواهند مشکلات کشور را با افراط گرایی حل کنند، امروز در جامعه و اداره کشور باید اعتدال گرایی باشد زیرا در غیر این صورت مشکلات افزایش می یابد.
 
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با تفکر اعتدالی می توان از تمامی طیف ها و گروه ها استفاده کرد تا مشکلات کشور را حل کرد./
 
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000