هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدزاده:

انتصاب استاندار جدید خراسان رضوی شایسته بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی ضمن تشریح سوابق استاندار جدید استان خراسان رضوی گفت: از انتصاب رشیدیان به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی خوشحالیم.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 13:21
انتصاب استاندار جدید خراسان رضوی شایسته بود رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی ضمن تشریح سوابق استاندار جدید استان خراسان رضوی گفت: از انتصاب رشیدیان به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی خوشحالیم. http://cdn.icana.ir/d/019/43095.jpg انتصاب,استاندار,جدید,خراسان,رضوی,شایسته,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛حسین محمدزاده رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با اشاره به انتخاب استاندار جدید این استان گفت: خوشحالیم که قائله انتخاب استاندار خراسان رضوی ختم به خیر شد.

وی افزود: انتخاب و انتصابی که از طرف هیئت دولت رخ داد تصمیم شایسته‌ای بود، با توجه به این که ما اعتقاد داشتیم استان خراسان رضوی زوایای مختلفی دارد و کسی که استانداری این استان می‌شود باید وقوف کامل داشته باشد از این جهت انتخاب آقای رشیدیان انتخاب به جایی بود.
 
نماینده مردم درگز در مجلس تصریح کرد: آقای رشیدیان در دوران دولت‌های آقای هاشمی و خاتمی به عنوان مدیر کل اداره اطلاعات استان خراسان بزرگ انجام وظیفه کرده است بنابراین کاملا به استان شناخت دارد.
 
وی اظهار داشت: طبیعتا این سوابق مزیت است و از طرفی آقای رشیدیان به لحاظ تجارب مورد توجه تمامی کسانی است که با وی برخورد داشته‌اند.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ظاهرا آقای رشیدیان تصدی یکی از معاونت‌های وزارتخانه اطلاعات را در دولت آقای خاتمی را در کارنامه خود دارند.
حسین‌زاده در پایان گفت: نمایندگان مردم استان خراسان رضوی همراه با رشیدیان بوده و همراهی خواهند کرد.
 
اضافه می‌شود؛ هیئت وزیران در جلسه امروز(چهارشنبه) که به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی برگزار شد، "علیرضا رشیدیان" را به عنوان استاندار خراسان رضوی انتخاب کرد.
با انتخاب رشیدیان، پرونده انتخاب استانداران دولت تدبیر و امید بالاخره و بعد از حدود 6 ماه  بسته شد./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000