هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هروی خبر داد:

ارائه گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در هفته آینده

سرویس اجتماعی
رئیس کمیته آموزش عالی مجلس از ارایه گزارش طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در هفته آینده به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 13:37
ارائه گزارش تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد در هفته آینده رئیس کمیته آموزش عالی مجلس از ارایه گزارش طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی در هفته آینده به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/46908.jpg ارائه,گزارش,تحقیق,و,تفحص,از,دانشگاه,آزاد,در,هفته,آینده Icana

جواد هروی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری پایان یافتن مهلت قانونی طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هفته آینده زمان تقدیم گزارش این تفحص به کمیسیون تخصصی مجلس است.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: باتوجه به اینکه کمیته تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد به شدت در حال فعالیت بوده و بانک اطلاعاتی تحقیق و تفحص در حال اتمام مراحل تحقیقاتی است، گزارش نهایی تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد هفته آینده تقدیم کمیسیون آموزش مجلس می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم تاکید کرد: با توجه به تمدید زمان برای کمیته تحقیق و تفحص از این دانشگاه، دیگر زمانی برای این گزارش داده نخواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم در تشریح مراحل ارایه طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی به مجلس افزود: این طرح پس از ارایه به کمیسیون آموزش مجلس و بررسی تمامی جوانب آن آماده ارسال به صحن علنی برای قرائت گزارش نهایی است.

رئیس کمیته آموزش عالی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حمایت مجلس از ادامه طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد اسلامی به پایان یافتن بررسی‌ها و به ثمر نشستن فعالیت‌ها منجر شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000