سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

آخرین وضعیت رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده در مجلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس آخرین وضعیت بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده را تشریح کرد.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 13:47
آخرین وضعیت رسیدگی به طرح جمعیت و تعالی خانواده در مجلس سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس آخرین وضعیت بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/46626.jpg آخرین,وضعیت,رسیدگی,به,طرح,جمعیت,و,تعالی,خانواده,در,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری سخنگوی کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص آخرین وضعیت بررسی طرح جمعیت در مجلس اظهار داشت: بررسی این طرح در کمیسیون فرهنگی مجلس به اتمام رسیده و ما آن را به اداره قوانین مجلس ارائه داده‌ایم. مسئولان اداره قوانین نیز اعلام کرده‌اند که نیمی از طرح را بررسی کرده‌اند و در واقع وعده دادند هر چه سریعتر این طرح را به کمیسیون فرهنگی مجلس ارسال کنند.

وی ادامه داد:زمانی که اداره قوانین مجلس طرح جمعیت و تعالی خانواده را بررسی کند،باید به کمیسیون فرهنگی مجددا ارسال شود ولی تلاش ما بر این است که قبل از شروع سال 93، این طرح را به جلسه علنی بیاوریم.
 
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد:البته هم اکنون طرح مالیاتی در صحن علنی مجلس در حال بررسی است که رسیدگی به این طرح به نصف رسیده و تا پایان سال 6 جلسه علنی خواهیم داشت.
 
حجت‌الاسلام طاهری در پایان گفت:تلاش داریم که هر زمان بررسی طرح مالیات در صحن علنی به اتمام رسید، با امضای 50 نماینده بررسی طرح جمعیت و تعالی خانواده را در اولویت صحن قرار دهیم./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000