سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی خبر داد:

حضور ربیعی در جلسه هفته آینده کمیسیون اجتماعی

سرویس اجتماعی
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور ربیعی وزیر کار برای بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسات هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 14:02
حضور ربیعی در جلسه هفته آینده کمیسیون اجتماعی نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور ربیعی وزیر کار برای بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسات هفته آینده این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43101.jpg حضور,ربیعی,در,جلسه,هفته,آینده,کمیسیون,اجتماعی Icana

سالار مرادی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با اشاره به حضور وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی در جلسات هفته آینده این کمیسیون، افزود: با توجه به اینکه قرار است در روز یکشنبه ( 18 اسفند) و سه‌شنبه (20 اسفند) لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد لذا ربیعی وزیر کار نیز در جلسات یاد شده حضور پیدا خواهند کرد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی‌ درباره جزئیات لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در بخشی از  این لایحه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف می‌شود تا از شرکت‌ها و تعاونی‌ها به لحاظ ارزی، ریالی و ارائه تسهیلات و بازار فروش در جهت شکل گیری اقتصاد تعاونی و مردمی حمایت ‌کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم‌ درمورد تشکیل جلسه کارگروه رفاه اجتماعی مجلس در روز دوشنبه (19 اسفندماه) گفت: کارگروه موارد خاص کمیسیون اجتماعی نیز در روز دوشنبه طرح ناظر بر تأسیس و فعالیت سازمان های مردم نهاد را در دستور کار دارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000