سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

کاشت نهال توسط رهبر انقلاب در آستانه روز درختکاری

سرویس سیاسی
رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه چهاردهم اسفند ماه) در هفته منابع طبیعی و در آستانه ی روز درختکاری یک اصله نهال غرس کردند.
چهارشنبه 14 اسفند 1392 ساعت 14:35
کاشت نهال توسط رهبر انقلاب در آستانه روز درختکاری رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه چهاردهم اسفند ماه) در هفته منابع طبیعی و در آستانه ی روز درختکاری یک اصله نهال غرس کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/63218.jpg کاشت,نهال,توسط,رهبر,انقلاب,در,آستانه,روز,درختکاری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در هفته منابع طبیعی و در آستانه ی روز درختکاری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه چهاردهم اسفند ماه) یک اصله نهال غرس کردند.

رهبر معظم انقلاب سپس در سخنانی با تشکر از همه کسانی که در بخش توسعه ی فضای سبز کشور فعالیت دارند، خاطرنشان کردند: از مسئولان و آحاد مردم می خواهم که به مسئله فضای سبز اهمیت بدهند و نگذارند که کشور و زندگی مردم از این نعمت بزرگ پروردگار محروم شود.

ایشان مسئله محیط زیست را مهم خواندند و با اشاره به پدیده ریزگردها و غبارهایی که به کشور وارد می شود، تاکید کردند: برای رفع این آسیب همه بخش های دولت باید در سطح کلان و به صورت  هماهنگ، همکاری و اقدام کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین خواستار اهتمام همگانی بیشتر در خصوص پاسداری از فضای سبز شدند و گفتند: شعار «هر ایرانی یک درخت» شعار خوبی است و لازم است جلوی دست اندازیها به فضاهای سبز و تبدیل این منابع ارزشمند به آهن و سیمان گرفته و با سوء استفاده کنندگان برخورد قانونی شود.

در این مراسم وزیر و نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی و شهردار تهران حضور داشتند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000