هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شهریاری:

اقتصاد مقاومتی یکی از ابزارهای کارآمد تقویت جبهه استقلال ملی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی یکی از ابزارهای کارآمد و کارساز تقویت جبهه استقلال ملی است که می تواند خون تازه ای را به اقتصاد اسلامی کشور تزریق کند.
جمعه 16 اسفند 1392 ساعت 09:51
اقتصاد مقاومتی یکی از ابزارهای کارآمد تقویت جبهه استقلال ملی است نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی یکی از ابزارهای کارآمد و کارساز تقویت جبهه استقلال ملی است که می تواند خون تازه ای را به اقتصاد اسلامی کشور تزریق کند. http://cdn.icana.ir/d/019/57070.jpg اقتصاد,مقاومتی,یکی,از,ابزارهای,کارآمد,تقویت,جبهه,استقلال,ملی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی شهریاری افزود: براساس اقتصاد مقاومتی باید از تمام ظرفیت های کشور و به ویژه استان بهره گرفت و به سمت خودکفایی اقتصادی و ایجاد بسترهای توسعه و پیشرفت گام برداشت.

نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی مفهومی عملی برای جهش کشور در بعد اقتصاد و قدرت نظامی و فرهنگی و علمی و تکنولوژیک است.

وی تصریح کرد: سیستان و بلوچستان پتانسیل بالا برای رسیدن تحقق اقتصاد مقاومتی در سطح منطقه دارد.

شهریاری وجود معادن غنی در استان، پتاسیل مرز و دریا و همچنین گردشگری را مهمترین مزیت های استان در این رابطه ذکر کرد.

وی بیان کرد: سیستان و بلوچستان یک استان دانشگاهی و علمی است و می توان از وجود نیروهای بومی و سرمایه های انسانی منطقه در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی استفاده کرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس خاطرنشان کرد: در اقتصاد مقاومتی برای برداشتن گام‌های بلند برای پیشرفت کشور در حین مقاومت، توجه به کیفیت و قیمت و تنوع تولیدات داخل، اصلاح مدیریت های اجرایی و عملیاتی با نگرش رسیدن به خودکفایی و اتخاذ تدابیری لازم برای خود اتکایی در برخی زمینه‌ها لازم است.

شهریاری با اشاره به تحریم های کشور نیز گفت: اجرای صحیح اصل 44 قانون اساسی و مردمی کردن اقتصاد و توانمندسازی بخش خصوصی می تواند کلید عبور از تحریم‌ها باشد.

وی تاکید کرد: در شرایط تحریمی اعتماد به کارآفرینان واقعی و با سابقه کشور و اتخاذ تمهیداتی که بستر لازم را فراهم سازد، بسیار حائز اهمیت است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000