سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی:

در اجرای اقتصاد مقاومتی به شعار و برگزاری همایش اکتفا نکنیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم از تولید داخلی مصرف کنند خیلی از مشکلاتی که ما را تهدید می‌کند مرتفع می‌شود و این تهدید‌ها و تحریم‌ها دیگر نمی‌تواند اثر داشته باشد.
جمعه 16 اسفند 1392 ساعت 10:46
در اجرای اقتصاد مقاومتی به شعار و برگزاری همایش اکتفا نکنیم نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم از تولید داخلی مصرف کنند خیلی از مشکلاتی که ما را تهدید می‌کند مرتفع می‌شود و این تهدید‌ها و تحریم‌ها دیگر نمی‌تواند اثر داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/43114.jpg در,اجرای,اقتصاد,مقاومتی,به,شعار,و,برگزاری,همایش,اکتفا,نکنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سید ناصر موسوی لارگانی در خصوص چگونگی تحقق اقتصاد مقاومتی اظهارکرد: اولین مسئله‌ای که می‌تواند باعث تحقق اقتصاد مقاومتی شود این است که مسئولان از شعار دادن خودداری کرده و به طرف عمل کردن بروند، اگر سال‌های گذشته به سخنان مقام معظم رهبری توجه می‌شد خود به خود اقتصاد مقاومتی به وقوع پیوسته بود و دیگر نیازی به این نبود که رهبری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را ابلاغ کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه ما بعضاً به شعار‌ها و برگزاری همایش‌ها اکتفا می‌کنیم و در پایان سال هم می‌بینیم کاری در رابطه با اصلاح الگوی مصرف و یا همت مضاعف و کار مضاعف انجام نشده است.

نماینده مردم فلاورجان با اشاره به اینکه استفاده از تولید داخلی برای تحقق اقتصاد مقاومتی یکی از نکاتی بوده که مقام معظم رهبری بر آن تاکید داشته‌اند، تصریح‌کرد: اگر از تولید داخل مصرف کنیم خیلی از مشکلاتی که کشور را تهدید می‌کند دیگر مطرح نبود و این تهدید‌ها و تحریم‌ها دیگر نمی‌توانست اثر داشته باشد.

موسوی افزود: استفاده از تولید داخلی باید مورد توجه دولت‌مردان و ملت ایران قرار گیرد و نباید فراموش کنیم که ملت ایران با وجود سختی‌ها و تحریم‌هایی که متحمل شدند از نظر صبر و استقامت در دنیا بی نظیر هستند، چرا که اگر به ملت آمریکا چنین تحریم‌هایی وارد می‌شد به زانو در می‌آمدند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی استفاده از کارشناسان حوزه اقتصادی در زمینه‌های مختلف را یکی دیگر از نکات تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان‌کرد: اشخاصی هستند که در بخش اقتصادی خبره هستند و ما باید از توانایی و نظریات این کارشناسان اقتصادی استفاده کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000