سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

آینده سیاسی ولایتی چگونه خواهد بود؟

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید" ولایتی" پس از انتخابات در جایی قرار گرفت که نظام بتواند از تجربیات مهم ایشان به نفع خود استفاده کند.
جمعه 16 اسفند 1392 ساعت 09:35
آینده سیاسی ولایتی چگونه خواهد بود؟ عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید" ولایتی" پس از انتخابات در جایی قرار گرفت که نظام بتواند از تجربیات مهم ایشان به نفع خود استفاده کند. http://cdn.icana.ir/d/019/43096.jpg آینده,سیاسی,ولایتی,چگونه,خواهد,بود؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرآنلاین؛جواد جهانگیر زاده عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره فعالیت فعلی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت:در انتخابات 24 خرداد سال 92 شاهد حضور سلیقه های مختلف در انتخابات بودیم و تمام سلیقه ها در این انتخابات به رقابت با یکدیگر پرداختند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هم اکنون که انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسیده است تمام نامزدها مشغول فعالیت های عادی خود در سمت های مختلف هستند و آقای ولایتی نیز که پیش از انتخابات مشاور عالی مقام معظم رهبری بودند همچنان این سمت را حفظ کرده اند.
وی درباره فعالیت ولایتی پس از انتخابات افزود: البته ایشان چندی پیش به عنوان ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب شدند تا جایگزین حجت الاسلام حسن روحانی در ساختمان نیاوران شوند.
 
جهانگیرزاده با بیان این که آقای ولایتی سابقه خوبی در حوزه های مختلف و به خصوص سیاست خارجی دارد و سال ها به عنوان وزیر امور خارجه ایران فعالیت کرده است و تصور بنده این است که می تواند در بسیاری از امور مشورت های جدی به عالی ترین سطوح نظام بدهد، گفت: محلی که ایشان هم اکنون در آن فعالیت می کند می تواند محوریت مجموعه اتاق های فکر کشور را در بر بگیرد.
 
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آقای ولایتی در حوزه سیاست خارجی تخصص دارند اما و نه تنها در سیاست خارجی، که در بسیاری از موضوعاتی که این روزها نظام با آن درگیر است و ممکن است سال های بعد درگیر باشد می تواند اقدامات مناسب داشته باشد.
 
وی با بیان ای نکه فکر می کنم آقای ولایتی در انتخابات ریاست جمهوری عاقبت به خیر شد، گفت: ولایتی پس از انتخابات در جایی قرار گرفت که نظام بتواند از تجربیات مهم ایشان به نفع خود استفاده کند.
 
جهانگیرزاده درباره آینده سیاسی ولایتی گفت: آقای ولایتی به طور طبیعی در فضای سیاسی کشور حضور دارد اما بنده فکر می کنم با شرایط موجود کشور آقای ولایتی دنبال کار اجرایی نخواهد رفت و بیشتر به دنبال کارهای نظارتی و تحقیقاتی همچون فعالیت در مرکز تحقیقات استراتژیک باشد که بتواند به نظام کمک کند./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000