هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حیدری طیب:

پیش نویس طرح نظارت مجلس بر شنود تدوین شد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تدوین پیش نویس طرحی مبنی بر نظارت مجلس بر شنود و تجهیزات استراق سمع ، گفت: نمایندگان هم باید حق نظارت بر شنود و تجهیزات استراق سمع را داشته باشند.
شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 11:03
پیش نویس طرح نظارت مجلس بر شنود تدوین شد عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به تدوین پیش نویس طرحی مبنی بر نظارت مجلس بر شنود و تجهیزات استراق سمع ، گفت: نمایندگان هم باید حق نظارت بر شنود و تجهیزات استراق سمع را داشته باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/48098.jpg پیش,نویس,طرح,نظارت,مجلس,بر,شنود,تدوین,شد Icana

سید سعید حیدری طیب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: نمایندگان هم حق دارند در کنار قوه قضاییه بر شنود و تجهیزات استراق سمع نهادهای امنیتی نظارت کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شنود از سوی علمای دینی مگر در موارد ضد امنیتی حرام شناخته شده، افزود: در حال تهیه طرحی در مجلس هستیم که در صورت تصویب، حق نظارت بر شنود توسط نهادهای امنیتی به مجلس هم داده می شود.

طراح طرح نظارت مجلس بر شنود دستگاه‌های امنیتی، گفت: این طرح پس از بررسی کمیسیون های تخصصی به صحن علنی مجلس ارائه می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000