هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیگی ئیلانلو مطرح کرد:

تلخ و شیرین نمایشگاه های فروش بهاره/نمایشگاه‌ها نیازمند نظارت دقیق‌تر

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره عرضه کالا گفت: برگزاری نمایشگاه های بهاره اقدام مناسبی است اما باید پذیرفت تاثیرات برگزاری این نمایشگاه ها موقتی است و مسئولان نباید از نظارت بر بازارهای دیگر غافل شوند.
شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 11:34
تلخ و شیرین نمایشگاه های فروش بهاره/نمایشگاه‌ها نیازمند نظارت دقیق‌تر نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به برگزاری نمایشگاه بهاره عرضه کالا گفت: برگزاری نمایشگاه های بهاره اقدام مناسبی است اما باید پذیرفت تاثیرات برگزاری این نمایشگاه ها موقتی است و مسئولان نباید از نظارت بر بازارهای دیگر غافل شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/44851.jpg تلخ,و,شیرین,نمایشگاه,های,فروش,بهاره/نمایشگاه‌ها,نیازمند,نظارت,دقیق‌تر Icana

روح الله بیگی ئیلانلو در گفت‌ و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: باید توجه داشت که برگزاری نمایشگاه های بهاره عرضه کالا، مزایای و معایبی دارد بنابراین باید منطقی و معقولانه با کارکردهای این نمایشگاه ها برخورد کرد و همچنین نهادهای نظارتی نیز، نظارت های بیشتری در این زمینه اعمال کنند.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با توجه به اینکه اسفند ماه به نوعی فصل خرید خانوارهای ایرانی است بنابراین مسئولان مربوطه نه تنها باید شرایطی را فراهم کنند که خدمات رسانی نمایشگاه های بهاره عرضه کالا تقویت شود بلکه باید از تنظیم بازارهای دیگر نیز غافل نشوند.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: در حال حاضر بسیاری از خانوارهای ایرانی خشکبار مورد نیاز خانواده هایشان را از نمایشگاه های بهاره تهیه می کند بنابراین باید حضور بازرسان وزارت بهداشت و درمان در این نمایشگاه ها افزایش یابد تا بطور مثال از فروش احتمالی آجیل ها با کیفیت پائین نیز جلوگیری شود.

بیگی ئیلانلو افزود: باید پذیرفت نتایج برپایی نمایشگاه های بهاره بصورت فصلی، موقتی خواهد بود که البته تمامی مردم کشور نیز به آن دسترسی ندارند.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت و نهادهای ذی ربط دیگر باید به نحویی برنامه ریزی کنند که نظام توزیع مطلوب و پایدار در تمامی مناطق کشور و در انواع بازارها بصورت دائمی برقرار شود.

وی تشریح کرد: باید نمایشگاه های بهاره در شهرهای کوچک نیز برگزار شود تا امکان دسترسی مردم تمامی مناطق کشور به کالاهای مورد نیاز برقرار شود البته می توان این نمایشگاه عرضه کالا فصلی را به دائمی تبدیل کرد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: نکته مهمی که نباید فراموش شود این است که باید نظارت های دقیقی از سوی وزارتخانه های صنعت و بهداشت و نهادهای ذی ربط دیگر بر تمامی بازارها صورت گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000