هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت پور:

کمبود بودجه نباید باعث شود که اراذل و اوباش در مرزهای ما جولان دهند

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برای تقویت بنیه انتظامی کشور باید فکر اساسی کرد که افزایش بودجه یکی از این راه ها است ولی کمبود بودجه نباید باعث شود تا اراذل و اوباش در مرزهای ما جولان دهند و هر زمان اراده کردند گروگانگیری کنند.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 12:20
کمبود بودجه نباید باعث شود که اراذل و اوباش در مرزهای ما جولان دهند نایب رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برای تقویت بنیه انتظامی کشور باید فکر اساسی کرد که افزایش بودجه یکی از این راه ها است ولی کمبود بودجه نباید باعث شود تا اراذل و اوباش در مرزهای ما جولان دهند و هر زمان اراده کردند گروگانگیری کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/59777.jpg کمبود,بودجه,نباید,باعث,شود,که,اراذل,و,اوباش,در,مرزهای,ما,جولان,دهند Icana

منصور حقیقت پور در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه آخرین اخبار از پنج مرزبان گروگان گرفته شده در مرز پاکستان، حاکی از سلامت مرزبانان است، اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با جدیت پیگیر آزادسازی و آخرین وضعیت مرزبانان است و چندین بار از وزیر کشور این موضوع را پیگیری کردیم.

نماینده مردم اردبیل نمین و نیر در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: در این راستا در جلسه کمیسیون امنیت ملی که یکشنبه برگزار خواهد شد به بررسی موضوع گروگان گیری مرزبانان ایرانی در مرز پاکستان اشاره و این موضوع با حضور معاون امنیتی  وزارت کشور بررسی خواهد شد.

وی  با اشاره به مطرح شدن لایحه توافقنامه امنیتی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری، تصریح کرد: ما با بسیاری از کشورها توافق امنیتی داریم و این یک بحث معمول است، در این توافقات با کشورهای دوست با مسائل سازماندهی شده خلاف قانون از قبیل جابجایی غیر مجاز انسان ها و جابجایی مواد مخدر مقابله خواهد شد.

حقیقت پور  با بیان اینکه توافقنامه هایی که بین وزارت کشور و کشورهای دوست منعقد می شود، زمانی اجرایی خواهد شد که مجلس شورای اسلامی آن را تایید کند، تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی تاکنون توافق نامه های امنیتی با برخی کشورها از جمله روسیه راتایید کرده است.

وی با بیان اینکه بحث توافق نامه امنیتی جمهوری اسلامی ایران با پاکستان قبل از ربوده شدن پنج مرزبان ایرانی در مرز پاکستان مطرح شده است، یادآور شد: این توافق نامه از مدتها قبل در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته بود که بدلیل اولویت های کاری که مجلس داشت و بحث بودجه بررسی این موضوع به تعویق افتاد.

نایب رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما باید برای تقویت بنیه انتظامی کشور فکری اساسی کنیم که یکی از آن راه ها افزایش بودجه است، اظهار کرد: البته کمبود بودجه که امروز در همه جای کشور مشاهده می شود، دلیلی بر این نیست که اراذل و اوباش هرگاه اراده کردند بیایند در مرز های ما و مرزبانان ما را گروگان گرفته و از ما باج خواهی کنند.

وی گفت: صلابت و قدرت مدیریت مسئولان انتظامی کشور باید خلا و کاستی ها را پر کند و دوستان با برنامه ریزی دقیق و فوق العاده  اجازه بروز چنین اتفاقاتی را ندهند.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000