شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرمحمدی خبر داد

پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران روی میز کمیسیون اصل 90

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران از جمله پرونده "پارک خجیر" در دستور کار این کمیته قرار دارد.
شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 11:41
پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران روی میز کمیسیون اصل 90 رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران از جمله پرونده "پارک خجیر" در دستور کار این کمیته قرار دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/52976.jpg پرونده‌های,زمین‌خواری,شرق,تهران,روی,میز,کمیسیون,اصل,90 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار درمجلس به آخرین وضعیت پیگیری زمین‌های در حال تصرف اشاره کرد و گفت: کمیته مبارزه با زمین‌خواری کمیسیون اصل 90 تلاش دارد تمام پرونده‌های ارجاعی به این کمیته را دقیق بررسی کند.

وی افزود: پرونده زمین‌های مجهول‌المالک و در حال تصرف با جدیدت بیشتری در این کمیته پیگری خواهد شد.

رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری کمیسیون اصل 90 مجلس تصریح کرد: پرونده پارک خجیر یکی از مهمترین پرونده‌ای است که با جدید در حال پیگیری آن هستیم.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار اظهار داشت: پرونده‌های زمین‌خواری شرق تهران از جمله پرونده "پارک خجیر" در دستور کار کمیته مبارزه با زمین‌خواری قرار دارد.

میرمحمدی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده "پارک خجیر" خاطرنشان کرد: این پرونده مراحل تکمیلی خود را طی می‌کند و پس از تکمیل نهایی اعمال خواهد شد./

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000