هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان ملا تاکید کرد:

ریشه کنی فساد مالی با اجرای اقتصاد مقاومتی /ضرورت اجرای قانون ارتقای سلامت اداری

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بستر اقتصاد مقاومتی باید در مبارزه با مفاسد اقتصادی شکل گیرد،گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید تلاش کرد که فساد از تمام مجموعه ها حذف شود.
شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 13:40
ریشه کنی فساد مالی با اجرای اقتصاد مقاومتی /ضرورت اجرای قانون ارتقای سلامت اداری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بستر اقتصاد مقاومتی باید در مبارزه با مفاسد اقتصادی شکل گیرد،گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید تلاش کرد که فساد از تمام مجموعه ها حذف شود. http://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg ریشه,کنی,فساد,مالی,با,اجرای,اقتصاد,مقاومتی,/ضرورت,اجرای,قانون,ارتقای,سلامت,اداری Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: بستر اقتصاد مقاومتی باید در مبارزه با مفاسد اقتصادی شکل گیرد، چرا که یکی از مباحث عمده اقتصاد مقاومتی تولید بوده و تولید نیازمند بستر سالم است و اگر در فضای فاسد شکل گیرد نابودی اقتصاد را در پی دارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس قانونی که سال 1384 از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب شد بستر سرمایه گذاری خارجی را مبارزه با مفاسد اقتصادی تعیین می کند و فضای حاکم بر اقتصاد مقاومتی باید فضای سالم باشد و این تکلیف اصلی ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

وی اظهار داشت: البته باید توجه داشت که در قانون ارتقای سلامت اداری تنها ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی وظیفه مقابله را ندارد، بلکه همه مسئولین وظیفه دارند که در راستای مبارزه با فساد در دستگاههای زیر مجموعه خود مبارزه جدی و قطعی داشته باشند.

عضو ناظر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد: به طور قطع در فضای ناسالم امکان طرح موضوع اقتصاد مقاومتی میسر نیست و باید بسترهای لازم  در تمام ابعاد فراهم شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس خاطر نشان کرد: اگر فساد در گوشه ای نفوذ کند اقتصاد مقاومتی شکل نخواهد گرفت و مقام معظم رهبری بر همین اصل بر مبارزه با فساد تاکید داشتند و این موضوع باعث شده قوانینی برای کمک به اجرای هرچه سریعتر این مقوله اقتصادی تحت عنوان قانون ارتقای سلامت اداری وضع شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000