هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیاتیان تاکید کرد؛

اقتصاد مقاومتی یعنی پرداختن به امکانات و توانایی‌های داخلی

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس قطع وابستگی به کشورهای خارجی در همه زمینه‌ها و تمرکز بر امکانات و توانایی های داخلی را بر قالب سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی مورد تاکید قرار داد.
شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 15:03
اقتصاد مقاومتی یعنی پرداختن به امکانات و توانایی‌های داخلی عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس قطع وابستگی به کشورهای خارجی در همه زمینه‌ها و تمرکز بر امکانات و توانایی های داخلی را بر قالب سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی مورد تاکید قرار داد. http://cdn.icana.ir/d/019/51824.jpg اقتصاد,مقاومتی,یعنی,پرداختن,به,امکانات,و,توانایی‌های,داخلی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛محمد بیاتیان گفت: در حوزه اقتصاد مقاومتی مشکل چندانی در زمینه قانونگذاری نداریم بیشتر مشکلات در اجراست . البته نقش قانون گذاری و نظارتی مجلس در این موضوع قابل اهمیت است.

نماینده مردم بیجار رفع موانع قانونی اقتصاد مقاومتی را مورد تاکید قرار داد و افزود: کمیسیون‌های تخصصی مجلس باید قوانین دست و پا گیر و غیرضرور و حتی مغایر با توسعه اقتصاد را به نحوی اصلاح کنند که اقتصاد واسطه‌گری و رانتخواران قابل کنترل باشند.

وی تاکید کرد: باید کانالی تعریف شود تا پول‌های سرگردان که سال‌های سال است اقتصاد کشور را گرفتار نوسانات شدید کرده است، در مسیر رونق و افزایش کیفیت محصولات داخلی قرار گیرد. به بیانی دیگر نقدینگی که همواره تهدیدکننده اقتصاد کشور بوده است از طریق مکانیزم‌های قانونی و اجرایی باید به فرصتی برای رونق، توسعه، تولید و اشتغال کشور مبدل شود.

وی خواستار برنامه‌ریزی کمیسیون‌های تخصصی و اقتصادی مجلس به ویژه کمیسیون صنایع و معادن برای یافتن مسیر جذب نقدینگی سرگردان و هدایت آن به بخش تولید شد.

بیاتیان تاکید کرد: دولت و مجلس در نهادهای حکومتی باید از شعار و برگزاری همایش‌های بی محتوا پرهیز کرده و اقدامات عملیاتی برای اصلاح اقتصاد بیمار کشور در دستور کار قرار دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000