هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قنبری:

انتقاد از وزیر بهداشت به دلیل حفظ شاکله مدیریت قبلی صحیح نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده ادوار مجلس گفت: برخی اظهارنظرها در انتقاد از وزیر بهداشت مبنی بر تغییر حتمی شاکله مدیریتی قبلی وزارت‌خانه، عملی صحیح نیست.
شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 15:15
انتقاد از وزیر بهداشت به دلیل حفظ شاکله مدیریت قبلی صحیح نیست نماینده ادوار مجلس گفت: برخی اظهارنظرها در انتقاد از وزیر بهداشت مبنی بر تغییر حتمی شاکله مدیریتی قبلی وزارت‌خانه، عملی صحیح نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/43906.jpg انتقاد,از,وزیر,بهداشت,به,دلیل,حفظ,شاکله,مدیریت,قبلی,صحیح,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛"داریوش قنبری" درباره انتقادهای وارده به وزیر بهداشت مبنی بر حفظ شاکله قبلی مدیریتی وزارتخانه بهداشت و درمان همزمان با روی کارآمدن دولت یازدهم اظهار داشت: به دلیل ماهیت تخصصی این وزارتخانه بروز تغییر و تحول در سطح کلان و وسیع، قطعا این وزارت‌خانه را در انجام وظایف دچار اخلال خواهد کرد.

این فعال سیاسی بیان داشت: ماهیت تخصصی وزارتخانه بهداشت و درمان ایجاب می‌کند که تغییر و تحولات اساسی و بنیادین در این وزارتخانه صورت نگیرد تا احیانا خللی در اجرای امور درمانی و بهداشتی کشور صورت نگیرد.

قنبری به هماهنگی میان مدیران اجرایی با قوه مجریه اشاره و تصریح کرد: به طور طبیعی هم‌سویی و هم‌فکری میان مدیران و دولت مسئله‌ای است که همواره باید از سوی مسئولان به منظور پیشبرد بهتر امور و تحقق شعارهای آن دولت مورد تاکید و توجه ویژه قرار بگیرد.

وی گرایش فکری مدیران را با دولت امری طبیعی عنوان و خاطرنشان کرد: در وزارت‌خانه بهداشت و درمان باید استثنائاتی قائل شد و از انتصاب مدیران و افراد سیاسی و حزبی در این وزارتخانه جلوگیری کرد و تمرکز را بر استفاده از افراد متخصص ولو از دولت قبلی با هر گرایش سیاسی آن دولت گذاشت.

عضو حزب مردم‌سالاری خاطرنشان کرد: اینگونه اظهارنظرها در انتقاد از وزیر بهداشت مبنی بر تغییر حتمی شاکله مدیریتی قبلی وزارت‌خانه، عملی صحیح نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000