هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی پور خبر داد:

بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس از صنایع استان اصفهان/ بازوی اقتصاد مقاومتی حمایت از تولیدات داخلی است

سرویس اقتصادی
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور از بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن از فولاد مبارکه اصفهان خبر داد و گفت: شایسته است مردم در سال حمایت از تولید ملی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از کالاهای تولید داخل استفاده و حمایت کنند.
شنبه 17 اسفند 1392 ساعت 15:42
بازدید اعضای کمیسیون صنایع مجلس از صنایع استان اصفهان/ بازوی اقتصاد مقاومتی حمایت از تولیدات داخلی است رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور از بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن از فولاد مبارکه اصفهان خبر داد و گفت: شایسته است مردم در سال حمایت از تولید ملی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از کالاهای تولید داخل استفاده و حمایت کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/42752.jpg بازدید,اعضای,کمیسیون,صنایع,مجلس,از,صنایع,استان,اصفهان/,بازوی,اقتصاد,مقاومتی,حمایت,از,تولیدات,داخلی,است Icana

نادر قاضی پور در گفت وگو با خبر نگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص جزئیات بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از صنایع فولاد استان اصفهان، گفت: بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی مختلف کشور یکی از برنامه ها و  دستور کارهای  کمیسیون بوده  و با توجه به اینکه اصفهان یکی از مناطق صنعتی کشور است این بازدید انجام شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن از یک کارخانه تولید لوازم خانگی در اصفهان، با بیان اینکه این کارخانه یک واحد تولیدی واقعی و نه مونتاژکننده بود، تصریح کرد: در این واحد تولیدی از قطعات وارداتی  محدودی  استفاده  و  لوازم خانگی با کیفیت بسیار خوب تولید می شود.

 عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه شایسته است مردم در سال حمایت از تولید ملی و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از کالاهای تولید داخل استفاده و حمایت کنند،افزود: کیفیتی که در صنایع داخلی کشور وجود دارد در بسیاری از کالاهای وارداتی مشاهده نمی شود بنابراین استفاده از تولیدات داخل بر کالاهای بی کیفیت خارجی عاقلانه تر است.

قاضی پور با اشاره به بازدید از صنایع فولاد مبارکه اصفهان،گفت:  تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور در مجلس در حال پیگیری است که در همین راستا بازدید از این واحد صنعتی انجام شد.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صنعت فولاد کشور با یادآوری اینکه قرار بود صنایع فولادی کشور افزایش تولید داشته باشند، به اعتقاد کارشناسان این صنایع به تعهد خود عمل نکرده اند و این موضوع عملیاتی نشده است، افزود: بنابراین تحقیق و تفحص از صنعت فولادکشور در دستور کار مجلس قرار گرفت و در حال انجام است.

گفتنی است؛ اعضای کمیسیون صنایع مجلس از صبح امروز به منظور بازدید از صنایع استان اصفهان به این استان سفر کرده‌اند و از کارخانه‌های بزرگ و صنایع این استان از جمله کارخانه فولاد بازدید کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000