هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ضرغام صادقی در بازگشت از سفر آفریقا خبر داد:

سفر هیأت پارلمانی بستری برای روابط نزدیکتر ایران و آفریقای‌جنوبی می‌شود

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس در بازگشت از سفر هیأت پارلمانی ایران به آفریقای جنوبی و کنگو، با اشاره به جایگاه ممتاز ایران و آفریقای جنوبی در جهان، گفت: این سفر می تواند به روابط تأثیرگذارتری میان دو کشور بینجامد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 09:47
سفر هیأت پارلمانی بستری برای روابط نزدیکتر ایران و آفریقای‌جنوبی می‌شود عضو هیأت رئیسه مجلس در بازگشت از سفر هیأت پارلمانی ایران به آفریقای جنوبی و کنگو، با اشاره به جایگاه ممتاز ایران و آفریقای جنوبی در جهان، گفت: این سفر می تواند به روابط تأثیرگذارتری میان دو کشور بینجامد. http://cdn.icana.ir/d/019/57803.jpg سفر,هیأت,پارلمانی,بستری,برای,روابط,نزدیکتر,ایران,و,آفریقای‌جنوبی,می‌شود Icana

ضرغام صادقی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در بازگشت از سفر پنج روزه هیأت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران به ریاست دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به دو کشور آفریقای جنوبی و کنگو، با بیان اینکه روابط پارلمانی میان ملت ها و دولت ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است، گفت: جمهوری اسلامی ایران و آفریقای جنوبی به دلیل جایگاه ممتازی که در دنیا دارند، ارتباطات میان پارلمان های این کشورها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه روابط پارلمانی ایران و آفریقای جنوبی می تواند منجر به ورود مسئولان اجرایی دو کشور به عرصه های گوناگون شود، افزود: یکی از اهداف این سفر نیز، گشودن همین باب بود که در این سفر همراه دکتر لاریجانی رئیس محترم مجلس بودیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس تصریح کرد: امیدوارم در پایان این سفر شرایط جدیدی در روابط دو کشور ایران و آفریقای جنوبی گشوده شود و بتوانیم روابط تأثیرگذارتری را شاهد باشیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000