شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌پور مطرح کرد:

انتقاد از نحوه اجرای طرح سوال از وزرا در مجلس

سرویس صحن
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نحوه اجرای طرح سوال از وزرا در صحن علنی مجلس انتقاد کرد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 11:53
انتقاد از نحوه اجرای طرح سوال از وزرا در مجلس عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نحوه اجرای طرح سوال از وزرا در صحن علنی مجلس انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/42751.jpg انتقاد,از,نحوه,اجرای,طرح,سوال,از,وزرا,در,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 18 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی گفت: تعدادی از سوالات نمایندگان در کمیسیون‌ها به دلیل اینکه هیات رئیسه با اجرایی شدن آن در صحن مخالف هستند، باقی مانده است و هیات رئیسه به جای دفاع از حقوق نمایندگان، نماینده دولت شده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: زمانی که سوالات از کمیسیون برای قرائت در صحن به هیات رئیسه ارائه می‌شود دو عضو هیات رئیسه ایراداتی به آن وارد می‌کنند.

وی ادامه داد: از رئیس جلسه درخواست می‌شود سوالات نمایندگان از اول سال 93 هر هفته در دستور کار قرار گیرد زیرا طرح سوال از وزرا باعث جلوگیری از هدررفت میلیاردها دلار پول بیت‌المال می‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: در این سوالات که از وزرا پرسیده می‌شود مشخص می‌شود که به طول مثال آقای (ع.ک) چه میزان به ایران‌خودرو و سایپا ضرر وارد کرده است.

محمدحسن ابوترابی‌فرد رئیس جلسه در پاسخ به این نماینده گفت: در هیات رئیسه مجلس به دنبال تمهیداتی هستیم تا طرح سوال از وزرا را در فرصت مناسبی ساماندهی کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000