هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی لاشکی در نطق میان دستور:

میانکاله متعلق به استان مازندران است/ وزیر کشور تنش زایی نکند

سرویس صحن
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه میانکاله متعلق به استان مازندران استگفت: وزیر کشور به دنبال تنش زایی در این باره نباشد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 12:17
میانکاله متعلق به استان مازندران است/ وزیر کشور تنش زایی نکند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه میانکاله متعلق به استان مازندران استگفت: وزیر کشور به دنبال تنش زایی در این باره نباشد. http://cdn.icana.ir/d/019/43039.jpg میانکاله,متعلق,به,استان,مازندران,است/,وزیر,کشور,تنش,زایی,نکند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز (یکشنبه 18اسفند) در نطق میان دستور خود خطاب به وزیر کشور گفت: میانکاله متعلق به استان مازندران است مردم دو استان مازندران و گلستان با یکدیگر مشکلی ندارند چرا وزیر کشور به دنبال تنش زایی است در حالی که باید از حاشیه سازی پرهیز شود.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب (س)، تاکید کرد: ابلاغ سیاست‌های  کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری نشان از ضرورت توجه به معاش و رفاه مردم است که تحقق آن نیازمند عزمی جدی و برنامه‌های اصولی در سایه تفاهم و تعامل بین قواست و معتقدم که آفت اصلی و مهم این کار نیز تفرقه و شکاف بین مسئولان است که به شدت باید از آن پرهیز شود.

وی افزود: امروز که دشمنان اسلام علیه اجتماع مسلمانان برنامه‌های مدونی را آماده می‌کنند، توجه به فرمایشات امام راحل باید مدنظر باشد، آنجا که ایشان فرمودند «تفرقه جهان اسلام ضامن غلبه تاریخی دشمنان بر مسلمانان شده است و تا زمانی که این معادله منحوس برقرار است، امیدی برای خروج جهان اسلام از زیر بار سلطه غرب وجود ندارد، بنابراین تمام مسلمانان باید صرف برهم زدن این معادله باشند» و همگان را هوشیار می‌کنم به اینکه از تفرقه به هر صورتی که هست بپرهیزید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: امروز همگان بیشتر از دیروز به وحدت کلمه احتیاج دارند و اگر ملت چشم به همت دولت دوخته است و اگر جوانان میلیونی بیکار، امیدی بعد از 24 خرداد ماه 1392 در دلشان زنده شده است، نیازمند وحدت و تعامل میان قواست تا با همکاری یکدیگر بر حل مشکلات فائق آیند.

احمدی خطاب به دولت تصریح کرد: مگر نه این است که امروز بزرگ‌ترین مشکل کشور بیکاری جوانان است، تا چه میزان به آنها فکر می‌کنیم، مگر هستی ما جوانان نیستند، مگر جنگ را در دوران دفاع مقدس جوانان اداره نکردند، مگر دانشمندان جوان، ما را به غرور و عزت هسته‌ای نرساندند، مگر این همه جوان تحصیل کرده را نمی‌بینید، آری می‌شود آنها را دید و به آنها اندیشید و راهی برای برون‌رفت از این معضل یافت، زمانی که با هم باشیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی در جلسه‌ای که به اتفاق اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران در حضور شما بودیم، نکته‌ای اشاره و مرقومه‌ای تنظیم شد و خواستار منطقه آزاد اقتصادی برای استان مازندران شدیم که همچنان در انتظار پاسخ از سوی شما هستم.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: آقای آخوندی دو روز پس از رأی اعتماد گفتید، آزادراه تهران ـ شمال، نکند همانند گذشتگان فقط حرف‌هایشان باقی بماند و مردم صبور شمال در لابه‌لای کارهای روزمره شما فراموش شوند.

 نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از اظهارات خود اقتصاد مقاومتی را از ضرورت‌های کشور دانست و گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی به عزم جدی نیاز است.

وی با تاکید بر اینکه آفت اساسی و مهم امروز کشور ما تفرقه و شکاف بین مسوولان است گفت: مسئولان باید به سمت اقتصاد مقاومتی حرکت کنند .

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران همچنین از رییس جمهور خواست تا ایجاد منطقه آزاد در مازندران مورد توجه قرار گیرد و خطاب به وزیر راه گفت: ما منتظر تحقق وعده‌های شما در مورد آزاد راه تهران- شمال هستیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلسم هچنین از وزارت نفت خواست تا گازرسانی به روستاها انجام شود و خطاب به رییس سازمان محیط‌ زیست خواهان پاسخگویی این سازمان به نامه‌های نمایندگان شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000