شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلیل سرقلعه در تذکر شفاهی:

سوداگری و سودمحوری اصلی‌ترین برنامه بانک‌ها/ بانک‌های کشور خودمحور عمل می‌کنند

سرویس صحن
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سوداگری و سودمحوری اصلی ترین برنامه و شاخصه بانک‌ها است، گفت: متاسفانه بانک‌های کشور خودمحور و مستقل عمل می‌کنند، گویی جزئی از نظام نیستند.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 12:30
سوداگری و سودمحوری اصلی‌ترین برنامه بانک‌ها/ بانک‌های کشور خودمحور عمل می‌کنند عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سوداگری و سودمحوری اصلی ترین برنامه و شاخصه بانک‌ها است، گفت: متاسفانه بانک‌های کشور خودمحور و مستقل عمل می‌کنند، گویی جزئی از نظام نیستند. http://cdn.icana.ir/d/019/42961.jpg سوداگری,و,سودمحوری,اصلی‌ترین,برنامه,بانک‌ها/,بانک‌های,کشور,خودمحور,عمل,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مجید جلیل سرقلعه در نشست علنی امروز (یکشنبه 18 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هم‌اکنون 10 استان با جاده شهرکرد- لردگان – خوزستان در ارتباط هستند، گفت: در شرایط کنونی از این محور توزیع فرآورده‌های غذایی، توزیع واردات دامی و کشاورزی، عبور کاروان‌های راهیان نور و مسافران نوروزی انجام می‌شود، به طوری که براساس آمارها روزانه 25 هزار تردد از این محور صورت می‌گیرد، اما شاهدیم که اعتبارات توسعه این محور به صورت قطره‌چکانی و نامطلوب انجام می‌شود، از این‌رو دولت باید از سرجمع بودجه حمل و نقل استان‌هایی مانند یزد، کرمان، اصفهان، فارس، قم، تهران و کهگیلویه و بویراحمد برای این محور اعتباراتی اختصاص دهد.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر نیرو با بیان اینکه زیرمجموعه وزارت نیرو با اتخاذ تصمیمات، امنیت ملی کشور را زیر سوال می‌برند، افزود: متاسفانه در تصمیم‌گیری‌های این وزارتخانه تمرکز وجود ندارد و در رأس هرم این وزارتخانه یک‌نفر تصمیم‌گیرنده نیست، بلکه زیرمجموعه‌ها به صورت مستقل کار خود را انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: متاسفانه استان چهارمحال و بختیاری دارای مشکلات بسیاری است، از این‌رو من سوال خود را از وزیر نیرو تا زمانی ادامه می‌دهم که وی به این استان سفر کند و از نزدیک با مشکلات این استان آشنا شود.

جلیل سرقلعه در تذکری دیگر خطاب به وزیر کشور بر لزوم ارتقای بخش خان‌میرزا تاکید کرد و گفت: متاسفانه بانک‌های کشور خودمحور و مستقل عمل می‌کنند، گویی جزئی از نظام نیستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سوداگری و سودمحوری اصلی‌ترین برنامه بانک‌ها است، تصریح کرد: پول مردم موجب چاق شدن بانک‌ها شده و این مراکز و نهادها جز خود را نمی‌بینند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000