هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سجادی در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور:

بی توجهی به بخش کشاورزی مغایر با سیاست های اقتصاد مقاومتی است

سرویس صحن
نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خراسان رضوی با خشکسالی مواجه است، گفت: بی توجهی به بخش کشاورزی مغایر سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 12:34
بی توجهی به بخش کشاورزی مغایر با سیاست های اقتصاد مقاومتی است نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خراسان رضوی با خشکسالی مواجه است، گفت: بی توجهی به بخش کشاورزی مغایر سیاست های اقتصاد مقاومتی است. http://cdn.icana.ir/d/019/44058.jpg بی,توجهی,به,بخش,کشاورزی,مغایر,با,سیاست,های,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد سجادی در نشست علنی امروز (یکشنبه 18 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی به مسئولان اجرایی کشور گفت: استان خراسان رضوی با پدیده خشکسالی 10 درصدی دست و پنجه نرم می کند که این خشکسالی بی سابقه است.

نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان بارش‌ها در سال 92 در استان خراسان رضوی کاهش 90 درصدی داشته است، تصریح کرد: سرمای بالای 27 درجه کشاورزان و دامداران این منطقه را با مشکلات جدی مواجه کرده که در همین راستا باید در خراسان رضوی ستاد بحران تشکیل شود.

وی ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی و وزیر کشور در تشکیل ستاد بحران در استان خراسان رضوی سرعت داشته باشند تا هر چه سریعتر مشکلات دامداران و کشاورزان حل شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: بدون توجه به مشکلات کشور تجلیل ها، تکریم ها و جشنواره های بیشماری برگزار می شود، اما هیچگاه همایشی در بخش کشاورزی که اصل تولید است برگزار نمی شود که این باید مورد توجه مسئولان کشور قرار گیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بی توجهی به بخش کشاورزی مغایر با اقتصاد مقاومتی است که باید مسئولان کشور توجه ویژه ای به بخش کشاورزی داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000