هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

فرهنگ اصیل دینی نباید مورد هجوم قرار گیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه فرهنگ اصیل دینی نباید مورد هجوم قرار گیرد،گفت: عرصه فرهنگ جای شوخی نیست و اگر ما امور را در این عرصه رها کنیم دشمن بیکار نمی‌نشیدند.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 13:13
فرهنگ اصیل دینی نباید مورد هجوم قرار گیرد نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه فرهنگ اصیل دینی نباید مورد هجوم قرار گیرد،گفت: عرصه فرهنگ جای شوخی نیست و اگر ما امور را در این عرصه رها کنیم دشمن بیکار نمی‌نشیدند. http://cdn.icana.ir/d/019/44067.jpg فرهنگ,اصیل,دینی,نباید,مورد,هجوم,قرار,گیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛علیرضا سلیمی،با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص وضعیت فرهنگی کشور گفت: عرصه فرهنگ جای شوخی نیست و اگر ما امور را در این عرصه رها کنیم دشمن بیکار نمی‌نشیدند.

وی ادامه داد: به محض اینکه روزنه‌ای در عرصه فرهنگی دیده شود غرب وارد حریم اعتقادی و اخلاقی مردم ما می‌شود و متاسفانه در ماه‌های اخیر اقداماتی صورت گرفته که نگرانی ها را مضاعف کرده است.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی معتقد است: اقداماتی مانند ترویج بعضی چهره‌ها که در زمان طاغوت از وابستگان رژیم شاهنشاهی و یا وابسته به سازمان منافقین بودند همانند غلامحسین ساعدی و شاملو که صراحتا احکام اسلامی را زیر سوال می بردند، انجام شده است.
سلیمی همچنین بیان کرد: ترویج چنین افکاری و نشر بعضی کتابها که اعتقادات دینی مردم را مورد هجوم قرار می‌دهد توسط افرادی معلوم‌الحال و همچنین زیر سوال بردن بعضی از افکار اسلامی در بعضی از مجلات و نشریات نشانگر این است که جریاناتی قصد نفوذ به جبهه فرهنگی ما را دارند که باید به آنها مقابله کرد.
 
این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نگرانی مقام معظم رهبری نوعی بیدارباش است تصریح کرد: نباید به مسائل فرهنگی ساده نگاه شود و برای مقابله با این اقدامات صرف دادن یک اطلاعیه کافی نیست و باید اقدامات عملی انجام گیرد.
 
سلیمی افزود: ما در دوره‌ای دیدیم که برخی افراد سکولار از ساده اندیشی برخی مسوولین استفاده کردند و امروزه نیز دشمن به دنبال ایجاد یک تهاجم همه جانبه فرهنگی است و خودی‌ها نباید غفلت کنند.
 
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص اقدامات عملی در راستای حل مشکلات فرهنگی کشور گفت: اولین اقدام این است که زمینه رشد فرهنگ در کشور ایجاد شود. همچنین باید تحلیل غلطی که در برخی مسوولان وجود دارد اصلاح شده و فرهنگ اصیل دینی مردم نباید مورد هجوم قرار گیرد.
 
وی در پایان اظهار کرد: برخورد با افرادی که به طور زنجیره‌ای فعالیت‌های ضدفرهنگی می‌کنند نیز باید در دستور کار قرار گیرد. /
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000