هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افضلی فرد خبر داد:

بررسی نگرانی‌های رهبری در حوزه فرهنگ با حضور وزیر ارشاد

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس ، از بررسی نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب از وضعیت فرهنگی کشور در جهت رفع این نگرانی ها در جلسه روز سه شنبه هفته جاری این کمیسیون با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 14:50
بررسی نگرانی‌های رهبری در حوزه فرهنگ با حضور وزیر ارشاد سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس ، از بررسی نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب از وضعیت فرهنگی کشور در جهت رفع این نگرانی ها در جلسه روز سه شنبه هفته جاری این کمیسیون با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43047.jpg بررسی,نگرانی‌های,رهبری,در,حوزه,فرهنگ,با,حضور,وزیر,ارشاد Icana

افضلی فرد در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، گفت: کمیسیون اصل نودم مجلس روز سه شنبه هفته جاری مشکلات مربوط به حوزه فرهنگ و نگرانی های رهبر معظم انقلاب اسلامی از وضعیت فرهنگی را با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد بررسی قرار می دهد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی، افزود:‌ همچنین در جلسه سه شنبه هفته جاری شکایات اشخاص حقیقی از روند روبه گسترش هجمه به مقدسات در حوزه فرهنگ و مطبوعات بحث و بررسی می شود.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم مجلس ،درباره دستور کار امروز این کمیسیون نیز گفت: در جلسه امروز گزارشاتی که در خصوص نحوه تملک اراضی مربوط به احداث فرودگاه بین المللی و منطقه گردشگری قم به کمیسیون اصل نود رسیده است بررسی می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000