هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در تذکرکتبی به وزرای ارشاد و کشور مطرح شد

انتقاد از تهیه و توزیع جزوه‌های مشکوک در نماز جمعه اخیر تهران علیه دولت

سرویس صحن
عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 14:41
انتقاد از تهیه و توزیع جزوه‌های مشکوک در نماز جمعه اخیر تهران علیه دولت عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/58756.jpg انتقاد,از,تهیه,و,توزیع,جزوه‌های,مشکوک,در,نماز,جمعه,اخیر,تهران,علیه,دولت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ضرغام صادقی در نشست علنی امروز (یکشنبه 18  اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، تذکرات نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد که به شرح ذیل است:

لاهوتی نماینده لنگرود به رئیس ‌جمهور در خصوص عدم پرداخت خسارات وارده در اثر بارش برف گیلان و مازندران و تسریع در پرداخت آن تذکر داد.

خجسته نماینده همدان به وزیر نیرو در خصوص عدم تأمین آب شرب سالم در مناطق روستایی و مشکلات عدیده روستائیان در این زمینه تذکر داد.

قربانی، رهبری و املشی نمایندگان آستانه اشرفیه، رودسر و املش به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص موضوع وجود برنج خارجی در سبد کالا با توجه به قیمت تقریباً برابر با برنج داخلی تذکر دادند.

طبیب‌زاده نوری نماینده تهران به وزیر ارشاد در خصوص حمایت 400 میلیون تومانی به روزنامه‌‌ای که احکام اسلامی را غیر انسانی می‌خواند و برابری میزان این حمایت با دو روزنامه کثیرالانتشار کشور و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت افزایش عوارض بزرگراه پردیس که بیشترین عوارض را به خود اختصاص داده و فاقد روشنایی مکانی در شب است، تذکر داد.

نیاز آذری نماینده بابل به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص عدم ظرفیت‌سازی به موقع در زیرساخت‌های شبکه ملی اینترانت تذکر داد.

منوچهری نماینده پاوه به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به شهرهای نوسود، نوشهر، ازگله و روستاهای اطراف جوانرود و روانسر تذکر داد.

شریف‌نژاد نماینده تنکابن به رئیس‌ جمهور در خصوص تسریع در تخصیص مساعدت‌های مالی به خسارت‌دیدگان ناشی از برف سنگین در غرب استان مازندران که تاکنون ریالی دریافت نشده است، تذکر داد.

فلاحی باباجان نماینده اهر و هریس به رئیس‌ جمهور در خصوص یادآوری در خصوص تعیین تکلیف قبول‌شدگان آزمون استخدامی سال 91 استانداری‌ها تذکر داد.

فرهنگی نماینده تبریز به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص ضرورت تأمین منابع مورد نیاز استان آذربایجان شرقی برای تسهیلات بافندگان فرش و قالی از طریق صندوق مهر امام رضا (ع) تذکر داد.

حسینی و فیروزی نمایندگان قصرشیرین و نطنز به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص لزوم تأمین تسریع کمبود کارت اعتباری که سبب مشکلاتی برای مردم ایران شده است، تذکر دادند.

جعفری نماینده بجنورد به وزاری تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت عدم اطلاع‌رسانی کافی به کسانی که خود را مستحق سبد کالا می‌دانند، ولی دستگاه‌های حاکمه پاسخگوی آنها نیستند، به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص عدم نظارت کارساز و مفید بر شرکت‌های خدمات رسانی بخش‌ فضای مجازی و سرویس‌دهی اینترنتی و در نتیجه سوءاستفاده‌های کلان در این مقوله و به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص علت بی‌برنامگی در بخش جوانان و نبود بازار فعالیت‌های وزارت متبوع در این موضوع تذکر داد.

بشیری نماینده پاکدشت به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در پرداخت حق‌التدریس معلمان مدارس پیرو تذکرات قبلی تذکر داد.

جعفری نماینده بجنورد به رئیس‌ جمهور در خصوص اینکه به جای مرزبندی مشخص و صریح با دشمنان و بدخواهان نظام به مرزبندی داخلی و منتقدان در رسانه‌ها به همراه و غیر همراه پرداخته‌اند و یادآوری اینکه بسیاری از منتقدان منصف همراه ایشان هستند، تذکر داد.

موسوی نماینده اهواز به وزیر بهداشت در خصوص عدم توجه سرپرست دانشگاه علوم ‌پزشکی اهواز به وضعیت نامطلوب مراکز بهداشتی شهرستان احمدیه و انتصاب مدیران ناکارآمد و معاونان این دانشگاه تذکر داد.

 

طبیب‌زاده نوری نماینده تهران به رئیس ‌جمهور در خصوص اینکه آیا شرکت‌های طرف خرید واردات کشور را باید 1+5 تعیین کنند و این امر منافاتی با استقلال ملی ندارد، تذکر داد.

زاهدی نماینده کرمان به وزیر آموزش و پرورش در خصوص عدم برگزاری آزمون تیزهوشان برای دوره دوم دبیرستان در برخی از استان‌های کشور از جمله استان کرمان که خلاف عدالت آموزشی است، تذکر داد.

ایرانپور نماینده مبارکه به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص لزوم اجرای تعهدات شرکت فولاد مبارکه در رابطه با شهرستان محل استقرار و لزوم جلوگیری از ادامه اجرای طرح‌های توسعه فولاد مبارکه با عنایت به آلایندگی‌های این شرکت تذکر داد.

علیپور نماینده قائم‌شهر به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص رفع مشکل هزینه درمان و بستری بازنشستگان فولاد سوادکوه، به وزیر امور اقتصاد و دارایی در خصوص استمهال وام کشاورزان به مدت دو سال با توجه به خسارات سرمازدگی و برف شدید در استان مازندران و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص علت عدم توجه به مسائل فرهنگی و ساخت فرهنگسرا و سینما در حوزه انتخابیه تذکر داد.

خجسته نماینده همدان به وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس ‌جمهور در خصوص لزوم توجه بیشتر به صنعت گردشگری و تولید آثار و صنایع دستی در استان همدان و به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص لزوم توجه به تعاونی‌های کوچک و افزایش حمایت از آنها تذکر داد.

شفیعی نماینده ممسنی به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در روند تأمین سوخت بخش کشاورزی استان فارس تذکر داد.

قاضی‌پور نماینده ارومیه به وزیر نفت در خصوص تسریع در گازرسانی به بخش‌های مرزی استان، به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص تسریع در برقراری پرواز اول وقت روزهای شنبه توسط هواپیمای آسمان از ارومیه به تهران و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در تعیین آزمون معلمان شرکتی و پیش‌دبستانی تذکر داد.

کاشانی نماینده زاهدان به وزیر بهداشت در خصوص نبود بخش پرتودرمانی در شهرستان زاهدان تذکر داد.

حسینی نماینده ورامین به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در اجرای دستور وزیر مبنی بر آغاز فعالیت دانشگاه بین‌المللی قشم در این شهرستان تذکر داد.

بیرانوند نماینده بروجرد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص افزایش تسهیلات برای مسافران ریلی کشور در جهت اقامه نماز و فرصت‌های در نظر گرفته بسیار کوتاه تذکر داد.

حسینی نماینده میانه به وزرای کشور و ارشاد در خصوص پیگیری منشأ تهیه و توزیع تراکت و جزوه‌های مشکوک در نماز جمعه اخیر تهران علیه دولت به ویژه وزیر امور خارجه تذکر داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000