هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرگلوبیات مطرح کرد

پیش‌بینی 8000 میلیارد تومان جهت پرداخت معوقات پرستاران

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ، هشت هزار میلیارد تومان برای پرداخت معوقات پرستاران در بودجه 93 پیش‌بینی شده است.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 14:33
پیش‌بینی 8000 میلیارد تومان جهت پرداخت معوقات پرستاران عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ، هشت هزار میلیارد تومان برای پرداخت معوقات پرستاران در بودجه 93 پیش‌بینی شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/56940.jpg پیش‌بینی,8000,میلیارد,تومان,جهت,پرداخت,معوقات,پرستاران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛شهلا میرگلوبیات و نماینده مردم ساوه و زرندیه درمجلس در حاشیه راه‌اندازی مجمع خیرین سلامت با بیان اینکه پرستاری شغل بسیار سخت و مقدسی است، گفت : یکی از برنامه‌های کمیسیون بهداشت پیگیری پرداخت معوقات پرستاران است.

وی با بیان اینکه بودجه سال 93 انقباضی است، افزود: در بودجه سال 93، هشت هزار میلیارد تومان مازاد بر لایحه دولت از محل فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و یک درصد از مالیات بر ارزش افزوده برای پرداخت معوقات پرستاران به تصویب رسید.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه در حال حاضر مبلغی به دانشگاه‌های علوم پزشکی اختصاص داده شده و تا پایان سال بخشی از این معوقات پرداخت می‌شود و مابقی در سال 93 پرداخت می‌شود، به محدودیت‌های بودجه‌ای اشاره و تأکید کرد: بودجه مصوب شده برای وزارت بهداشت و درمان برای هزینه کرد در بخش‌های بهداشت، درمان و سلامت است . /
 
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000