هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلیل سرقلعه تشریح کرد:

جزئیات دیدار با وزیر ورزش و جوانان/ تخصیص اعتبارات به همه هیات‌های ورزشی شهرستان لردگان

سرویس فرهنگی
نماینده مردم لردگان در مجلس، درتشریح جزئیات دیدار با وزیر ورزش و جوانان،‌ گفت: در این نشست مقرر شد همه هیات‌های ورزشی شهرستان لردگان مورد حمایت مالی این وزارتخانه قرار گیرند.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 15:17
جزئیات دیدار با وزیر ورزش و جوانان/ تخصیص اعتبارات به همه هیات‌های ورزشی شهرستان لردگان نماینده مردم لردگان در مجلس، درتشریح جزئیات دیدار با وزیر ورزش و جوانان،‌ گفت: در این نشست مقرر شد همه هیات‌های ورزشی شهرستان لردگان مورد حمایت مالی این وزارتخانه قرار گیرند. http://cdn.icana.ir/d/019/44576.jpg جزئیات,دیدار,با,وزیر,ورزش,و,جوانان/,تخصیص,اعتبارات,به,همه,هیات‌های,ورزشی,شهرستان,لردگان Icana

مجید جلیل سرقلعه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با تشریح دیدار وی با وزیر ورزش و جوانان، افزود: این دیدار امروز یکشنبه( 18 اسفند) در دفتر دولت مجلس شورای اسلامی و با حضور گودرزی و معاون پارلمانی وی برگزار شد.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی، درمورد محور دیدار و گفت وگو با وزیر ورزش و جوانان،‌ ادامه داد: مشکلات حوزه انتخابیه شهرستان لردگان در عرصه ورزش و جوانان از جمله موضوعات مطرح شده در نشست مذکور بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با بیان اینکه شهرستان 200 هزاری نفری لردگان تنها دارای یک باب زمین فوتبال است،‌ تصریح کرد: این زمین نیز دارای عمر 35 سال است که بر این اساس از وزیر ورزش درخواست کردیم تا توجه ویژه‌ای به مشکلات ورزشی این شهرستان داشته باشند.

سرقلعه با یادآوری قول وزیر ورزش و جوانان برای رفع مشکل ورزشی شهرستان لردگان، افزود: گودرزی وعده داد تا با اختصاص مبلغ قابل توجهی نسبت به تعمیر این مجموعه ورزشی اقدام شود.

عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: همچنین در نشست یادشده مقرر شد همه هیات‌های ورزشی شهرستان لردگان مورد حمایت مالی این وزارتخانه قرار گیرند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000