آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیدرضا اکرمی:

باید به مسائل فرهنگی غیر جناحی نگاه کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: باید به مسائل فرهنگی غیرجناحی و حزبی نگاه کرد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 14:44
باید به مسائل فرهنگی غیر جناحی نگاه کرد رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: باید به مسائل فرهنگی غیرجناحی و حزبی نگاه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/44530.jpg باید,به,مسائل,فرهنگی,غیر,جناحی,نگاه,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل ازایرنا؛حجت الاسلام ˈسیدرضا اکرمیˈ افزود: در دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با اعضای مجلس خبرگان رهبری ایشان با صراحت فرمودند که ˈنگران مسئله فرهنگی کشور هستندˈ و باید تلاش کنیم تا با نگاه غیرجناحی و حزبی به مسئله فرهنگ بپردازیم.

وی با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب درمورد اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی نیز یک فرهنگ است یعنی باید ما سراغ تولید برویم، درست مصرف کنیم، واردات کم و در نتیجه اشتغال ایجاد شود.
به گفته وی ، مسائل فرهنگی و اجتماعی یک موضوع فراگیر، جامع و دراز مدت است.
 
رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: فرهنگ سازی باید از درون خانواده ها آغاز شود و در این ارتباط تعامل نخبگان و مسوولان با رسانه ها نقش بسزایی در ارتقا سطح آگاهی و فرهنگ عمومی مردم دارد.
 
وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درمورد شبیخون ، تهاجم و ناتو فرهنگی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان برای ضربه زدن به نظام ، جنگ سخت و نرم و سیاست تحریم را آزمودند و چند سالی است تمام قدرت و سرمایه گذاری خود را در بخش فرهنگ مطعوف کرده اند./
 
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000