هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن پور بیگلری مطرح کرد:

راهکار کاهش تورم به 15 درصد/مهار تورم دور از ذهن نیست

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رسیدن به تورم 15 درصدی در زمانی که صحبت از اجرای فاز دوم هدفمندی نیز وجود دارد کمی دشوار به نظر می رسد، اما می توان با تعیین ساز و کارهای مناسب تورم را 15 درصد کرد.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 09:22
راهکار کاهش تورم به 15 درصد/مهار تورم دور از ذهن نیست عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: رسیدن به تورم 15 درصدی در زمانی که صحبت از اجرای فاز دوم هدفمندی نیز وجود دارد کمی دشوار به نظر می رسد، اما می توان با تعیین ساز و کارهای مناسب تورم را 15 درصد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/42963.jpg راهکار,کاهش,تورم,به,15,درصد/مهار,تورم,دور,از,ذهن,نیست Icana

شهباز حسن پور بیگلری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با تحقق تورم 15 درصدی در سال 93 اظهار داشت: قطعا برای رسیدن تورم به کمتر از 15 درصد وزیر امور اقتصاد و دارایی باید ساز و کار تحقق این مهم را اعلام کنند و تا زمانی که راهکارها مطرح نشود نمی توان انتظار تحقق را تنها با شعار و صحبت داشت.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای سلامی افزود: به طور حتم از راهکارهای کاهش تورم، کنترل نقدینگی، رونق فضای کسب و کار، عرضه بیشتر محصولات و تولیدات، بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی و جلوگیری از خروج ارز بوده، اما رویکرد طیب نیا در بحث اقتصاد مقاومتی قابل تقدیر است و هرچه تورم بیشتر کنترل شود به نفع دهک های پایین جامعه خواهد بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به این سوال که فاز دوم هدفمندی که در سال آینده اجرا می شود چه تاثیری بر تورم دارد نیز اظهار داشت: با توجه به وضعیت اقتصاد کشور و اجرای فاز دوم هدفمندی تحقق تورم 15 درصدی سخت است، اما می توان با ساز و کارهای صحیح تورم را 15 درصد و حتی کمتر از آن کرد، به شرطی که دولت برنامه های عملی در پیش داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000