هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعیدی تاکید کرد:

تشکیل کمیته‌ای زیرنظر مرکز پژوهش‌های مجلس برای بررسی لایحه تعیین وظایف وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی

سرویس اجتماعی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از تشکیل کمیته‌ای زیرنظر مرکز پژوهش‌های مجلس برای بررسی لایحه تعیین وظایف وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 20:26
تشکیل کمیته‌ای زیرنظر مرکز پژوهش‌های مجلس برای بررسی لایحه تعیین وظایف وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، از تشکیل کمیته‌ای زیرنظر مرکز پژوهش‌های مجلس برای بررسی لایحه تعیین وظایف وزارت تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/44061.jpg تشکیل,کمیته‌ای,زیرنظر,مرکز,پژوهش‌های,مجلس,برای,بررسی,لایحه,تعیین,وظایف,وزارت,تعاون،,کارو,رفاه,اجتماعی Icana

محمداسماعیل سعیدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درمورد دستور کار امروز یکشنبه(18 اسفند)، کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنها دستور کار این کمیسیون به شمار می‌رفت.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: در جلسه امروز بندهایی از لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برخی اصلاحات نیز روی بندهای آن صورت پذیرفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ تاکید کرد: با توجه به اینکه لایحه ارایه شده از سوی دولت دارای نواقصی است بنابراین قرار شد کمیته‌ای متشکل از کارشناسان دولت زیرنظر مرکز پژوهش‌های مجلس تشکیل شود تا تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت جامع‌تر در دستور کار کمیسیون اجتماعی قرار گیرد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: بعد از بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی کمیته مذکور،‌ این لایحه به کارگروه ویژه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجلس رفته تا به صورت جامع‌تر در  کمیسیون اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000