هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی خبر داد:

رفع ایرادات شورای نگهبان از لایحه محکومیت‌های مالی/بررسی لایحه تجارت در کمیسیون قضایی

سرویس اجتماعی
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از بررسی لایحه تجارت در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: مقرر شد طی نامه‌ای از سوی کمسیون قضایی مجلس به شورای نگهبان درخواست اصل 85 برای این لایحه شود.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 20:18
رفع ایرادات شورای نگهبان از لایحه محکومیت‌های مالی/بررسی لایحه تجارت در کمیسیون قضایی عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از بررسی لایحه تجارت در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: مقرر شد طی نامه‌ای از سوی کمسیون قضایی مجلس به شورای نگهبان درخواست اصل 85 برای این لایحه شود. http://cdn.icana.ir/d/019/44646.jpg رفع,ایرادات,شورای,نگهبان,از,لایحه,محکومیت‌های,مالی/بررسی,لایحه,تجارت,در,کمیسیون,قضایی Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جزییات جلسه امروز (18 اسفند‌ماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: 11 ماده از لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی که از سوی شورای نگهبان به کمیسیون اعاده شده بود مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، در تشریح ایرادات شورای نگهبان به لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی، تصریح کرد: یکی از مواد اعاده شده از سوی شورای نگهبان ممنوع الخروج بودن بدهکاران بود که مقرر شد بدهکاران با حد واجب و بیماری کفیل گرفته و با ضامن از کشور خارج شوند.

وی ادامه داد: در جلسه کمیسیون قضایی مجلس، ایرادات شورای نگهبان بر لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی مطرح و پس از بحث و بررسی برطرف شد.

 عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس همچنین از بررسی لایحه تجارت در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: مقرر شد طی نامه ای به شورای نگهبان اصل 85 شدن این لایحه مورد تایید قرار گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000