آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خجسته در تشریح نشست امروز کمیسیون شوراها:

ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق اصلاح شد/حضور روسای کمیسیون‌های تخصصی در تلفیق

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با بیان اینکه در نشست امروز طرح اصلاح ماده 45 آیین نامه داخلی مجلس بررسی شد، گفت:‌ در این نشست ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق اصلاح شد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 17:26
ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق اصلاح شد/حضور روسای کمیسیون‌های تخصصی در تلفیق رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با بیان اینکه در نشست امروز طرح اصلاح ماده 45 آیین نامه داخلی مجلس بررسی شد، گفت:‌ در این نشست ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق اصلاح شد. http://cdn.icana.ir/d/019/43572.jpg ترکیب,اعضای,کمیسیون,تلفیق,اصلاح,شد/حضور,روسای,کمیسیون‌های,تخصصی,در,تلفیق Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 18 اسفند) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به بررسی طرح اصلاح ماده 45 آیین نامه داخلی مجلس در نشست این کمیسیون، گفت:‌ کمیسیون تلفیق به‌عنوان یکی از مهم‌ترین کمیسیون‌های مجلس نقش مؤثری در شکل‌دهی بودجه سنوات سالیانه داشته و نسبت به هدایت راهبردی امور عمومی جامعه می‌تواند مؤثر باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به ترکیب کمیسیون تلفیق و عضویت تمام اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در این کمیسیون ویژه، افزود:‌ ضمن احترام به اعضای این کمیسیون، به نظر می‌رسد ترکیب فعلی کمیسیون تلفیق از اثربخشی مطلوب و مورد نیاز جهت تصویب بودجه کارآمد و عملیاتی برخوردار نبوده و لازم است تا ترکیب آن اصلاح شود.

وی هدف از اصلاح ترکیب کمیسیون تلفیق را ارتقای بهینه کارشناسی تصمیمات اخذ شده در رابطه با لایحه بودجه سالانه ارزیابی کرد و تصریح کرد:‌ بر اساس ماده واحده مصوب در این باره، هدف از اصلاح ترکیب کمیسیون تلفیق، ارتقای جنبه کارشناسی در رابطه با لایحه بودجه و برنامه‌های توسعه‌ای کشور بوده و می‌توان از ظرفیت کارشناسی سایر کمیسیون‌ها نیز در آن بهره‌مند شد.

خجسته ادامه داد: بر اساس نظر اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس مقرر شد تا از هر کمیسیون تخصصی 2 نفر به همراه رئیس کمیسیون به عضویت کمیسیون تلفیق درآمده و از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه نیز در کل 9 نفر و کمیسیون اقتصادی 4 نفر حضور داشته باشند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس، با اشاره به بررسی گفتمان اقتصاد مقاومتی و راهکارهای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه حماسه اقتصادی، گفت:‌ پس از اخذ نظرات اعضای کمیسیون، مقرر شد تا در اولین نشست آتی نسبت به عملیاتی شدن پیشنهادات واصله اقدام شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000