شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طاهری خبر داد:

بررسی عملکرد وزارت ارشاد در برگزاری جشنواره فجر/تشکیل کارگروهی برای تحقق مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از بررسی عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جشنواره فجر خبر داد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 ساعت 20:33
بررسی عملکرد وزارت ارشاد در برگزاری جشنواره فجر/تشکیل کارگروهی برای تحقق مطالبات فرهنگی مقام معظم رهبری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از بررسی عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جشنواره فجر خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43347.jpg بررسی,عملکرد,وزارت,ارشاد,در,برگزاری,جشنواره,فجر/تشکیل,کارگروهی,برای,تحقق,مطالبات,فرهنگی,مقام,معظم,رهبری Icana

سیدعلی طاهری در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جزییات جلسه امروز( 18 اسفندماه) کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: در ابتدای جلسه امروز اخبار فرهنگی کشور مورد بحث و بررسی نمایندگان قرار گرفت.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جشنواره فجر از دیگر دستور کارهای امروز کمیسیون فرهنگی مجلس بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با یادآوری حضور رئیس سازمان سینمایی و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کمیسیون فرهنگی مجلس، تصریح کرد: در این جلسه گزارشی در خصوص برگزاری جشنواره‌های فیلم فجر، موسیقی و تئاتراز سوی مسئولان مربوطه به نمایندگان ارایه شد.

وی ادامه داد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که جشنواره فجر در سال جاری با نقاط مثبت بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برگزار شده است.

طاهری با یادآوری نقاط ضعف برگزاری جشنواره فجر در سال جاری، گفت: مقرر شد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دقت بیشتری به خرج داده و از این پس ورود محتوایی به مباحث جشنواره داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس همچنین از تشکیل جلسه‌ مشترکی بین کمیسیون فرهنگی و آموزش و تحقیقات مجلس پیرامون دغدغه‌های اخیر مقام معظم رهبری که حول محور مسائل فرهنگی بوده خبر داد و گفت: در این جلسه مقرر شد کارگروه ویژه ای متشکل از اعضای دو کمیسیون شکل گرفته و با برنامه‌ریزی منسجم در راستای تحقق مطالبات مقام معظم رهبری حرکت کنند.

گفتنی است جلسه مشترک کمیسیون فرهنگی و آموزش و تحقیقات مجلس قبل از زمان شروع کمیسیون های تخصصی مجلی برگزار شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000