هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز صورت می گیرد:

جلسه مشترک نفتی‌ها با اعضای کمیسیون انرژی برای تعیین قیمت حامل‌های سوخت

سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: شکی نیست که افزایش نرخ سوخت بر قیمت برخی از کالاها تاثیر گذار است، اما متاسفانه در بسیاری از موارد، شاهد رشد قیمت نامتناسب، به دلیل رشد قیمت حاملهای انرژی هستیم که این موضوع نیازمند نظارت جدی است.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 08:45
جلسه مشترک نفتی‌ها با اعضای کمیسیون انرژی برای تعیین قیمت حامل‌های سوخت عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: شکی نیست که افزایش نرخ سوخت بر قیمت برخی از کالاها تاثیر گذار است، اما متاسفانه در بسیاری از موارد، شاهد رشد قیمت نامتناسب، به دلیل رشد قیمت حاملهای انرژی هستیم که این موضوع نیازمند نظارت جدی است. http://cdn.icana.ir/d/019/52658.jpg جلسه,مشترک,نفتی‌ها,با,اعضای,کمیسیون,انرژی,برای,تعیین,قیمت,حامل‌های,سوخت Icana

علی مروی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با قیمت احتمالی سوخت در سال 93 اظهار داشت: تاکنون نرخ مشخصی از سوی دولت برای حامل های انرژی مشخص نشده، اما امروز مسئولان نفتی با حضور در کمیسیون انرژی در این‌باره با نمایندگان بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی در رابطه با تاثیر افزایش قیمت سوخت بر تورم نیز بیان داشت: در کشور اعلام می شود که با افزایش قیمت انرژی سایر کالا ها هم گران خواهند شد، اما این موضوع تنها اثر روانی است که متاسفانه بیشترین تاثیر را هم بر قیمت ها دارد.

وی افزود: دولت همواره اعلام می کند که شیب افزایش قیمت سوخت کند خواهد بود و امیدواریم که این رشد قیمت تاثیر چندانی بر تورم و ایجاد جو روانی نداشته باشد، البته با نظارت جدی می توان افزایش قیمت ها را صورت مناسب کنترل کرد، اما به طور حتم این موضوع بر تورم تاثیر گذار است.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس تصریح کرد: در اینکه افزایش قیمت سوخت بر قیمت تمام کالاها تاثیر گذار است بحثی نیست، اما متاسفانه رشدی که در قیمت بسیاری از کالا ها شاهد هستیم متناسب نبوده و بعضا کالایی که هیچ ارتباطی با سوخت ندارد هم با افزایش قیمت حاملهای انرژی گران می شود که این موضوع نیازمند نظارت جدی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000