شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدی خبر داد:

نهایی شدن گزارش شکایت از مسکن مهر /انجام تحقیق و تفحص در صورت تشخیص مجلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:عدم تحویل به موقع، عدم جانمایی مناسب ، عدم تکمیل تاسیسات رو نمایی و زیر نمایی، بالا رفتن قیمت و عدم ارائه تسهیلات از مهم ترین مواردی بود که در راستای آن شکایت هایی از مسکن مهر به کمیسیون اصل 90 صورت گرفته بود.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 09:04
نهایی شدن گزارش شکایت از مسکن مهر /انجام تحقیق و تفحص در صورت تشخیص مجلس نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:عدم تحویل به موقع، عدم جانمایی مناسب ، عدم تکمیل تاسیسات رو نمایی و زیر نمایی، بالا رفتن قیمت و عدم ارائه تسهیلات از مهم ترین مواردی بود که در راستای آن شکایت هایی از مسکن مهر به کمیسیون اصل 90 صورت گرفته بود. http://cdn.icana.ir/d/019/62182.jpg نهایی,شدن,گزارش,شکایت,از,مسکن,مهر,/انجام,تحقیق,و,تفحص,در,صورت,تشخیص,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مجلس نیوز( (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)؛داوود محمدی،نایب رییس کمیسیون اصل 90 و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس  با اشاره به شکایت های واصله به این کمیسیون از مسکن مهر گفت:در ارتباط با شکایت های صورت گرفته از پروژه مسکن مهر در کمیسیون اصل 90 گزارشی تهیه شده است که این گزارش در کمیسیون قرائت و متعاقبا در صورت تصویب کمیسیون در صحن علنی مجلس نیز قرائت خواهد شد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: این گزارش در خصوص شکایت هایی است که از طرف مردم، شرکت های تعاونی و پیمانکاران از مسکن مهر صورت گرفته بود
 
محمدی هم چنین تصریح کرد: عدم تحویل به موقع، عدم جانمایی مناسب ، عدم تکمیل تاسیسات رو نمایی و زیر نمایی، بالا رفتن قیمت و عدم ارائه تسهیلات از مهم ترین مواردی بود که در راستای آن شکایت هایی از مسکن مهر به کمیسیون اصل 90 صورت گرفته بود.
 
وی با بیان این که این گزارش تا پایان سال جاری نهایی خواهد شد گفت: گزارش در مراحل پایانی است و قبل از عید در کمیسیون قرائت می شود و در صورت تصویب در صحن نیز قرائت خواهد شد.
 
میرمحمدی در پاسخ به این سوال که آیا فضای این گزارش ضرورت انجام تحقیق و تفحص از مسکن مهر را که مورد درخواست برخی از نمایندگان نیز هست به اثبات رسانده است، گفت:فضای گزارش ضمن این که محاین مسکن مهر را ذکر کرده است، بسیاری از آسیب ها و مشکلات به وجود آمده را قید کرده است.
 
نایب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در صورتی که نمایندگان بعد از قرائت گزارش ضروری بدانند مورد تحقیق و تفحص از مسکن مهر نیز پییری می شود./
 
 
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000