هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیدرضا اکرمی:

شرایط سیاسی سال 92 مثبت بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه "در سال 92 حماسه سیاسی با حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و نیز راهپیمایی 22 بهمن محقق شد"، در ارزیابی خود از شرایط سیاسی کشور گفت: از دیدگاه من، وضعیت کشور از نظر سیاسی در سال 92 مثبت بود.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 10:21
شرایط سیاسی سال 92 مثبت بود رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه "در سال 92 حماسه سیاسی با حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و نیز راهپیمایی 22 بهمن محقق شد"، در ارزیابی خود از شرایط سیاسی کشور گفت: از دیدگاه من، وضعیت کشور از نظر سیاسی در سال 92 مثبت بود. http://cdn.icana.ir/d/019/44530.jpg شرایط,سیاسی,سال,92,مثبت,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا اکرمی اظهار کرد: در سال 92 بعد از اتمام عید نوروز فضای سیاسی کشور وارد فضای انتخابات ریاست جمهوری شد و شاهد بودیم که مردم در این انتخابات بصورت شکوهمند حضور پیدا کردند و رئیس‌جمهور منتخب نیز در همان مرحله اول مشخص شد.

وی با بیان اینکه "بعد از برگزاری انتخابات نیز مراسم تحلیف و تنفیذ رئیس‌جمهور و همچنین اعطای رأی اعتماد از سوی نمایندگان مجلس به وزرای دولت در فضایی مناسب برگزار شد"، ادامه داد: در سال 92 در بُعد سیاست خارجی نیز موفقیت‌های خوبی داشتیم؛ از جمله سفر رئیس‌جمهور به سازمان ملل و تصویب قطعنامه پیشنهادی ایران مبنی بر مبارزه با خشونت و افراطی‌گری که از همین موفقیت‌ها بود.

اکرمی در همین راستا به مذاکرات هسته‌ای در ژنو و تفاهم حاصل شده میان ایران و 1+5 اشاره کرد و افزود: در فضای عمومی کشور نیز شاهد ایجاد امید هستیم و مردم امید دارند که مشکلات به مرور مرتفع شود.

این نماینده پیشین مجلس، دو مؤلفه افزایش ثبات و امید در جامعه را از تفاوت‌های بارز سال 92 با چند سال پیش از آن عنوان کرد و گفت: در سال 92 شاهد ایجاد یک ثبات سیاسی و اقتصادی در کشور بودیم و از طرف دیگر امید نیز در جامعه افزایش پیدا کرده است.

وی به اهمیت نقش مردم در حل مشکلات و پیشبرد امور کشور نیز اشاره کرد و افزود: ما از نظر قانون و برنامه مشکلی نداریم و مسئولان نیز می‌خواهند مشکلات حل شود و به نظرم اگر همه ما به دنبال امنیت، آرامش و رفاه در کشور هستیم باید دست به دست هم دهیم و آینده کشور را بسازیم. /

پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000