هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گروسی:

کمیته‌ وزارتخانه‌ها و کمیسیون‌های اقتصادی برای تحقق «اقتصاد مقاومتی» تشکیل می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌‌ای متشکل از وزارتخانه‌ها و کمیسیون‌های اقتصادی مجلس برای تحقق «اقتصاد مقاومتی» خبر داد.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 10:29
کمیته‌ وزارتخانه‌ها و کمیسیون‌های اقتصادی برای تحقق «اقتصاد مقاومتی» تشکیل می‌شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌‌ای متشکل از وزارتخانه‌ها و کمیسیون‌های اقتصادی مجلس برای تحقق «اقتصاد مقاومتی» خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43094.jpg کمیته‌,وزارتخانه‌ها,و,کمیسیون‌های,اقتصادی,برای,تحقق,«اقتصاد,مقاومتی»,تشکیل,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل ازفارس؛حسین گروسی نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در رابطه با «اقتصاد مقاومتی» اظهار داشت: مقام معظم رهبری از سال‌های پیش، رویکردهای کلی را در قالب عنوان سال‌ها یا طی رهنمودهایی اعلام کرده‌اند.

وی با اشاره به تأکیدات ویژه مقام معظم رهبری در روزهای اخیر بر لزوم پرداختن به اقتصاد مقاومتی افزود: اگر دولتمردان و مسئولان از همان زمانی که مقام معظم رهبری به این موضوعات تأکید داشتند مباحث را دنبال می‌کردند، اکنون بسیار جلوتر بودیم.
نماینده مردم ملارد ،قدس،شهریار درمجلس شورای اسلامی با اشاره به گفت‌وگوی خود، ضرغام صادقی، حجت‌الاسلام مصباحی مقدم با علی لاریجانی در حاشیه بازگشت از سفر به کشورهای آفریقایی در خصوص «اقتصاد مقاومتی» خاطرنشان کرد: طی آن نشست قرار بر این شد که هماهنگی‌هایی بین صدا و سیما، وزارت ارشاد، وزارت اقتصاد، صنایع و کمیسیون‌های اقتصادی مجلس به عمل آید تا راهکارهای تحقق و موانع اقتصاد مقاومتی شناسایی شود، همچنین مقرر شد که کمیته‌ای متشکل از کمیسیون‌ها و وزارتخانه‌های اقتصادی برای ارائه راهکارهای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی تشکیل شود.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: وزارتخانه‌ها، دولت، مجلس و کمیسیون‌های اقتصادی باید با یک هم‌افزایی و همگرایی راهکارهای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی را پیگیری کنند./
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار