شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امامی خبر داد:

بررسی دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو برای سال 93 در جلسه چهارشنبه شورای رقابت

سرویس اقتصادی
عضو ناظر مجلس در شورای رقابت گفت: ‌ تجدید نظر در دستورالعمل قیمت گذاری خودرو از موارد مهم مورد بررسی در جلسه روز چهارشنبه شورای رقابت است و تا قبل از سال نهایی می شود.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 11:04
بررسی دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو برای سال 93 در جلسه چهارشنبه شورای رقابت عضو ناظر مجلس در شورای رقابت گفت: ‌ تجدید نظر در دستورالعمل قیمت گذاری خودرو از موارد مهم مورد بررسی در جلسه روز چهارشنبه شورای رقابت است و تا قبل از سال نهایی می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/52719.jpg بررسی,دستورالعمل,قیمت‌گذاری,خودرو,برای,سال,93,در,جلسه,چهارشنبه,شورای,رقابت Icana

عیسی امامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، گفت: شورای رقابت در حال کار کارشناسی برای تهیه دستورالعمل قیمت گذاری خودرو برای سال 93 است.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قیمت خودرو بر اساس دستورالعمل قیمت گذاری تعیین می شود، تصریح کرد:‌ تجدید نظر در دستورالعمل قیمت گذاری خودرو از موارد مهم مورد بررسی در جلسه روز چهارشنبه شورای رقابت است و تا قبل از سال نهایی می شود.

امامی در پاسخ به این سوال که آیا قیمت خودرو برای سال آینده افزایش می‌یابد یا خیر؟ افزود: قیمت خودرو بستگی به تعیین دستورالعمل دارد به طوری که از طرفی شاخص نرخ تورم بخشی و از طرف دیگر نرخ ارز نیز از طرف دیگر مبنای محاسبه قیمت خودرو در دستورالعمل قیمت گذاری است که باید مشخص شود.

عضو ناظر مجلس در شورای رقابت همچنین در واکنش گفت: این اظهار نظر ها کارشناسی نیست و باید اجازه دهند شورای رقابت به عنوان متولی تعیین دستورالعمل قیمت گذاری درباره فرمول قیمت گذاری خودرو برای سال 93 بررسی های خود را انجام دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار