هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی خبر داد:

تلاش نمایندگان برای الحاق سازمان محیط زیست به وزارت جهاد کشاورزی/در صورت مخالفت طرح تشکیل وزار‌ت‌خانه پیگیری می‌شود

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، از اهتمام نمایندگان برای گنجاندن سازمان حفاظت از محیط زیست در بدنه وزارت جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: پاسخ‌گو نبودن این‌ وزارت‌خانه علت تلاش نمایندگان برای الحاق این سازمان به وزارت جهاد کشاورزی است.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 11:26
تلاش نمایندگان برای الحاق سازمان محیط زیست به وزارت جهاد کشاورزی/در صورت مخالفت طرح تشکیل وزار‌ت‌خانه پیگیری می‌شود عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، از اهتمام نمایندگان برای گنجاندن سازمان حفاظت از محیط زیست در بدنه وزارت جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: پاسخ‌گو نبودن این‌ وزارت‌خانه علت تلاش نمایندگان برای الحاق این سازمان به وزارت جهاد کشاورزی است. http://cdn.icana.ir/d/019/52415.jpg تلاش,نمایندگان,برای,الحاق,سازمان,محیط,زیست,به,وزارت,جهاد,کشاورزی/در,صورت,مخالفت,طرح,تشکیل,وزار‌ت‌خانه,پیگیری,می‌شود Icana

رحمت‌الله نوروزی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جمع‌آوری امضا برای الحاق سازمان حفاظت از محیط زیست در وزارت جهاد کشاورزی، گفت: پاسخگو نبودن سازمان حفاظت از محیط زیست به مردم و نمایندگان دلیل مطرح شدن طرح مذکور بوده است.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه بیش از 60 نفر از نمایندگان مجلس طرح الحاق سازمان حفاظت از محیط زیست در وزارت جهاد کشاورزی را امضا کرده‌اند، افزود: این طرح در اداره کل قوانین مجلس نیز تایید شده که با تصویب نهایی، این سازمان زیرمجموعه های وزارت جهاد کشاورزی قرار خواهد گرفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه سازمان حفاظت از محیط زیست وظیفه خطیری بر عهده دارد، تصریح کرد: با الحاق این سازمان در وزارت جهاد کشاورزی به هیچ وجه خللی در روند کاری آن ایجاد نخواهد شد.

نوروزی تاکید کرد: اگر طرح الحاق سازمان حفاظت از محیط زیست به وزارت جهاد کشاورزی مورد تایید نمایندگان قرار نگیرد، طرح ایجاد وزارت‌خانه ای مجزا برای این سازمان از سوی نمایندگان با هدف پاسخ‌گو شدن آن به مردم مطرح خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000