شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه غنی و تمام نشدنی ملت ایران

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه غنی و تمام نشدنی ملت ایران برای مقابله با توطئه های دشمنان است.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 11:24
فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه غنی و تمام نشدنی ملت ایران عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت سرمایه غنی و تمام نشدنی ملت ایران برای مقابله با توطئه های دشمنان است. http://cdn.icana.ir/d/019/43045.jpg فرهنگ,ایثار,و,شهادت,سرمایه,غنی,و,تمام,نشدنی,ملت,ایران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛محمد اسماعیلی افزود: متولیان و دستگاههای فرهنگی در شرایط کنونی پیش روی نظام اسلامی باید برای ترویج، گسترش و نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند.

وی یادآور شد: دیدار با خانواده های شهدا و دلجویی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس راهکاری است که می تواند ارزش های فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده و جاری کند.
 
اسماعیلی اظهار کرد: امروز بهترین راهکار مقابله با توطئه های نرم دشمنان بهره گیری از ارزش های هشت سال دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت بر گرفته از مکتب قیام عاشورایی امام حسین(ع) است و راهکاری همیشگی برای مقابله و مبارزه با تهاجم دشمنان اسلام به شمار می آید.
 
وی خاطرنشان کرد: در زمینه ترویج این فرهنگ غنی و ارزشمند به هر میزان که کار شود، باز نمی توان حق مطلب را ادا و آنگونه که باید حقیقت این فرهنگ را در جامعه بیان کرد./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000