هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوچک زاده:

سکوت مقابل دیدار اشتون با فتنه‌گران، فروش عزت ملی است

سرویس سیاسی
نماینده اصولگرای مجلس سکوت مقابل دیدار اشتون با فتنه‌گران را فروش عزت ملی خواند و گفت:کسانی‌که اجازه اینگونه دیدارها را دادند به خون شهدا خیانت کردند.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 11:40
سکوت مقابل دیدار اشتون با فتنه‌گران، فروش عزت ملی است نماینده اصولگرای مجلس سکوت مقابل دیدار اشتون با فتنه‌گران را فروش عزت ملی خواند و گفت:کسانی‌که اجازه اینگونه دیدارها را دادند به خون شهدا خیانت کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/58798.jpg سکوت,مقابل,دیدار,اشتون,با,فتنه‌گران،,فروش,عزت,ملی,است Icana

مهدی کوچک‌زاده در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به دیدار اشتون با گروهی از فعالان زن که نرگس محمدی نیز در این دیدار حضور داشت، تصریح کرد: این دیدارها در چارچوب فروش عزت ملت ایران است و کسانی که اجازه این نوع دیدارها را می دهند به خون شهدای این ملت خیانت می کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، افزود: کسانی‌که این افراد را در دیدار با محکومان فتنه 88 همراهی می کنند، خائن به خون شهدا هستند و قصد فروش شرف و عزت ملی خود و ملت ایران را دارند.

وی گفت: ایران، یک کشور مستعمره لگد کوب شده استعمار، آمریکا و انگلیس نیست که با سفر به ایران با شعار حقوق بشر و حقوق زن بخواهند با کسانیکه خیابان ها را به آشوب کشاندند و قانون را زیر پای خود گذاشتند، دیدار کنند.

کوچک زاده ضمن بی‌شرافتی خواندن دیدار اشتون با افرادی که در فتنه 88 نقش داشتند، تاکید کرد: کسانی‌که اجازه اینگونه دیدارها را دادند خائن به کشور هستند و خون شهدا را لگد مال کردند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس از هماهنگی دیدار اشتون با گروهی از فعالان زن با دستگاه دیپلماسی اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: هر کسی اجازه این دیدارها را بدهد و در مقابل آن سکوت کند خائن به شهدای ملت است که در وهله اول شرافت و عزت خود و در وهله دوم نیز در صدد فروش عزت ملت ایران است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000