شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوثری:

مجلس دیدار اشتون با محکومان فتنه را بررسی می‌کند/اعلام بدون هماهنگی انجام شدن این دیدار پذیرفتنی نیست

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مجلس دیدار اشتون با محکومان فتنه را بررسی می‌کند، گفت:اعلام بدون هماهنگی انجام شدن این دیدار پذیرفتنی نیست.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 11:44
مجلس دیدار اشتون با محکومان فتنه را بررسی می‌کند/اعلام بدون هماهنگی انجام شدن این دیدار پذیرفتنی نیست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مجلس دیدار اشتون با محکومان فتنه را بررسی می‌کند، گفت:اعلام بدون هماهنگی انجام شدن این دیدار پذیرفتنی نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/44991.jpg مجلس,دیدار,اشتون,با,محکومان,فتنه,را,بررسی,می‌کند/اعلام,بدون,هماهنگی,انجام,شدن,این,دیدار,پذیرفتنی,نیست Icana

اسماعیل کوثری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: دیدار انجام شده از دو حالت خارج نیست یا هماهنگ شده بوده یا بدون هماهنگی انجام شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر هماهنگ شده باشد باید بدانیم بر چه اساسی این دیدارهماهنگ شده است و وزارتخانه و سازمان‌های مربوطه باید پاسخگو باشند.

نمایندگان دیدار اشتون با فعالان فتنه را پیگیری قانونی می کنند

وی افزود: اینکه بگویند دیدار یک دفعه و بدون هماهنگی صورت گرفته، باز هم قابل قبول نیست و مانند دفعه قبل که هیات پارلمانی در سفارت یونان دیدار کردند برخورد نخواهیم کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: وزارتخانه مسوول باید پی گیر باشد و ما قطعا از طریق قانون پی گیری می کنیم.

کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به ایران سفر کرده، در ابتدای این سفر با جمعی از زنان که گفته می‌شود یکی از آن‌ها «نرگس محمدی» از محکومین فتنه بوده، دیدار کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار