هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی مطرح کرد:

محور سوال از وزیرجهادکشاورزی/ گرانی بی رویه نهاده های کشاورزی

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سوء مدیریت علت اصلی گرانی محصولات و نهاده های کشاورزی است، گفت: افزایش بی رویه قیمت نهاده های کشاورزی، دامی و بذر و عدم سیاست گذاری مناسب برای رفع این موارد محور اصلی و علت سوالم از وزیر جهاد کشاورزی است.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 13:34
محور سوال از وزیرجهادکشاورزی/ گرانی بی رویه نهاده های کشاورزی عضوکمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه سوء مدیریت علت اصلی گرانی محصولات و نهاده های کشاورزی است، گفت: افزایش بی رویه قیمت نهاده های کشاورزی، دامی و بذر و عدم سیاست گذاری مناسب برای رفع این موارد محور اصلی و علت سوالم از وزیر جهاد کشاورزی است. http://cdn.icana.ir/d/019/43114.jpg محور,سوال,از,وزیرجهادکشاورزی/,گرانی,بی,رویه,نهاده,های,کشاورزی Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص موضوع سوال خود از وزیر جهاد کشاورزی که قرار است روز سه شنبه با حضور در کمیسیون کشاورزی به سوالات نمایندگان مجلس پاسخ دهد، گفت: افزایش بی رویه قیمت نهاده های کشاورزی، دامی و بذر و عدم سیاست گذاری مناسب برای رفع این موارد محور اصلی و علت سوالم از وزیر جهاد کشاورزی است.

نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جهادکشاورزی مسئولیت دارد با بکارگیری راهکارها و سیاست های درست  مشکلات کشاورزان را برطرف کند،افزود: افزایش بی رویه قیمت کود شیمیایی،  نهاده های کشاورزی و  دامی  و بذر از یک سو و دغدغه و نگرانی کشاورزان از سوی دیگر همچنان ادامه دارد بر این اساس موضوع سوال از وزیر مطرح شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: اینکه کشاورزان با قیمت زیادی نهاده ها را تهیه و برای کشت اقدام کنند اما در زمان  برداشت و فروش محصول  به نازلترین قیمت ها باید محصولی را که با رنج فراوان تولید کرده اند را بفروشند اصلا منصفانه نیست.

سوء مدیریت ها علت اصلی گرانی محصولات کشاورزی

موسوی لارگانی در خصوص گرانی قیمت سیب زمینی با اشاره به اینکه منطقه فلاورجان یکی از قطب های تولید  این محصول  در کشور است، گفت:  علت اصلی گرانی سیب زمینی  و به طور کلی  محصولات کشاورزی  سوء مدیریت ها است به طوری که مسئولان مربوطه نمی توانند الگوی کشتی را در اختیار کشاورزان قراردهند  تا به میزان مورد نیاز تولید انجام گیرد.

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به دغدغه ها و نگرانی کشاورزان فلاورجانی و به طور کلی کشاورزان کشور ، تصریح کرد:  در آینده در  خصوص گرانی سیب زمینی هم از وزیر کشاورزی سوال خواهم کرد.

گفتنی است؛ فردا، سه شنبه 20 اسفند جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور وزیر جهاد کشاورزی به منظور پاسخگویی به سوال سه تن از نمایندگان برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000