هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیری خامکانی:

افزایش کارمزد جایگاه داران سی ان جی؛جایگاه های تعطیل را به مدار بازمی گرداند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با افزایش کارمزد جایگاه داران، می توان امیدوار به راه اندازی مجدد بسیاری از جایگاه های تعطیل شده تا پایان سال جاری شد.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 14:03
افزایش کارمزد جایگاه داران سی ان جی؛جایگاه های تعطیل را به مدار بازمی گرداند عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با افزایش کارمزد جایگاه داران، می توان امیدوار به راه اندازی مجدد بسیاری از جایگاه های تعطیل شده تا پایان سال جاری شد. http://cdn.icana.ir/d/019/42930.jpg افزایش,کارمزد,جایگاه,داران,سی,ان,جی؛جایگاه,های,تعطیل,را,به,مدار,بازمی,گرداند Icana

حسین امیری خامکانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با دو برابر شدن کارمزد فروش سی ان جی اظهار داشت: جایگاه داران سی ان جی از اوایل سال گذشته با مراجعه به مجلس شورای اسلامی تقاضای رفع مشکلاتشان را داشتند، از همین رو در بودجه سال 92 تلاش شد که سهم جایگاهداران از کارمزدی به حق العمل کاری تبدیل شود و درصدی از فروش را دریافت کنند که متاسفانه این موضوع در سال جاری اجرایی نشد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقدام دولت برای افزایش کارمزد جایگاه داران در راستای قانون بودجه سال 92 بوده و نیاز است که جایگاه داران با تمایل بیشتری در زمینه عرضه گاز سی ان جی فعالیت کنند.

وی افزود: نکته مثبت دو برابر شدن کارمزد جایگاه داران این است که دیگر عرضه گاز سی ان جی صرفه اقتصادی خواهد داشت و امیدوار هستیم که با این اقدام مشکل جایگاه داران حل شود.

وی ادامه داد: همچنین با دو برابر شدن کارمزد فروش سی ان جی بسیاری از جایگاههایی که در گذشته به دلیل مشکلات مالی تعطیل شده بودند دوباره بازگشایی خواهند شد، چرا این موضوع باعث داشتن توجیه اقتصادی برای این فعالیت می شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در رابطه با تاثیر افزایش کارمزد بر نرخ فروش سی ان جی نیز بیان داشت: نرخ سی ان جی تنها در راستای اجرای قانون هدفمندی مشخص می شود و افزایش کارمزد جایگاه داران تاثیری در قیمت سی ان جی برای مصرف کننده ندارد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس تصریح کرد: در تبصره 21 قانون بودجه عدد کلی برای حامل های سوخت مشخص شده و دولت بر اساس این تبصره قیمت را مشخص خواهد کرد و افزایش کارمزد جایگاه داران به هیچ عنوان تاثیری بر نرخ مصرف کننده ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000