هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اربابی در تشریح سوال خود از فرجی دانا مطرح کرد:

انتقاد از رابطه‌مداری در انتخاب هیات علمی دانشگاه پیام‌نور

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح محورهای سوال خود از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: عملکرد مدیریتی رابطه مند در جذب هیات علمی و کادر اداری دانشگاه پیام‌نور از مهم‌ترین سوالاتی است که فرجی‌دانا باید پاسخ‌گو باشد.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 15:07
انتقاد از رابطه‌مداری در انتخاب هیات علمی دانشگاه پیام‌نور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح محورهای سوال خود از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: عملکرد مدیریتی رابطه مند در جذب هیات علمی و کادر اداری دانشگاه پیام‌نور از مهم‌ترین سوالاتی است که فرجی‌دانا باید پاسخ‌گو باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/61842.jpg انتقاد,از,رابطه‌مداری,در,انتخاب,هیات,علمی,دانشگاه,پیام‌نور Icana

محمدسعید اربابی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با یادآوری حضور فرجی‌دانا در جلسه فردا( سه‌شنبه20 اسفندماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان، گفت: کارکرد دانشگاه پیام‌نور استان سیستان و بلوچستان یکی از سوالتی است که از فرجی دانا پرسیده خواهد شد.

نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، سرباز، آشار زابلی، بنت فنوج، لاشار و نیکشهردر مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دانشگاه پیام‌نور باید در هر شهرستان و با در نظر گرفتن فاصله مکانی وجود داشته باشد، افزود: در شهرستانی چون فنوج که بیش از 150 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد هیچ دانشگاه پیام نوری وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: ایجاد دانشگاه در سراسر کشور باید همسو با آمایش سرزمینی باشد که این مهم در استان سیستان و بلوچستان رعایت نشده است.

وی با انتقاد از وجود رابطه در گزینش هیات علمی و همچنین کادر آموزشی در بسیاری از دانشگاه‌های حوزه انتخابیه‌اش، گفت: رابطه‌مداری در انتخاب هیات علمی دانشگاه‌های حوزه انتخابیه اش مشکلات بسیاری را به وجود آورده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: فردا فرحی دانا باید پاسخ مناسبی برای چرایی مشکلات موجود در فضای آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000